פירלו פוגש את קונטה: "לימד אותי המון"

אינטר תארח את יובנטוס. המאמן: "לא משחק קריטי לאליפות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.21 - 19:17
(GETTY)
(GETTY)

תגיות: אינטריובנטוס

תחילת כתבה

24 שעות לפני שמילאן תתארח בקליארי, אינטר ויובנטוס יפגשו ביום ראשון (21:45) בסן סירו לדרבי ד'איטליה הגדול. על מנת שלא לאפשר לרוסונרי שבפסגה לברוח עוד יותר, שתי הקבוצות יודעות שאיבוד נקודות ירחיק אותן מהמטרה הסופית - אליפות. ערב המחזור ה-18, הנראזורי רחוקים שלוש נקודות מהיריבה העירונית, בזמן שהגברת הזקנה רחוקה 7 נקודות אך מחזיקה במשחק חסר.

החדשות הטובות מבחינת יובנטוס הן שפדריקו קייזה ו-ווסטון מקני שנפצעו בניצחון הליגה האחרון מול ססואולו חזרו לכשירות ועשויים לפתוח בהרכב. בנוסף, גם ג'ורג'ו קייליני צפוי לעלות בחוליית ההגנה של אנדראה פירלו, לצד לאונרדו בונוצ'י.

כמו לפני הניצחון נגד מילאן בסן סירו, גם הפעם פירלו ניסה להוריד את הלחץ משחקניו: "אנחנו אף פעם לא משחקים בשביל להוציא תיקו, נגיע לסן סירו במטרה לנצח את המשחק. כמו שכבר אמרתי, זה משחק חשוב אבל לא קובע במרוץ האליפות".

פירלו דיבר על הדו קרב מול אנטוניו קונטה על הקווים, המאמן שהדריך אותו בזמנו ביונבטוס: "הוא עושה קריירה ברמות הגבוהות ביותר עם הון אנושי שאני מכיר מצוין. יש כבוד בינינו, אבל מחר נהיה על שני ספסלים שונים. הוא היה הראשון שגרם לי לחשוב על להיות מאמן, אז אני מודה לו על כך. הוא לימד אותי כל כך הרבה דברים".

בצד השני, המארחת תחפש ניצחון ראשון על יובה לראשונה מאז 2016. המאמן אנטוניו קונטה, שכאמור אימן את פירלו ביובנטוס, לא צפוי לערוך שינויים מיוחדים ב-11 שלו וימשיך כמובן בשיטת שלושת הבלמים - שקריניאר, דה פריי ובאסטוני. בקישור, האקס ארתורו וידאל יעלה לצד ברוזוביץ' ובארלה, כאשר באגפים חכימי ודרמיאן. לוקאקו ולאוטרו יאיישו את החלק הקדמי.

אם כבר לאוטרו, החלוץ אישר בראיון שהוא בדרך להארכת חוזהו המועדון: "הסוכנן שלי והמועדון עובדים מאחורי הקלעים ואני נשאר רגוע. אני מתמקד בלתת את הכל למען אינטר ומחכה שיושג הסכם".