הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פוליטיקה מפלגת": זלאטן נגד לברון, פרק 3

חלוץ מילאן התייחס לדבריו של לברון. וגם: המסר ללוקאקו אחרי אירועי הדרבי המילאנזי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.03.21 - 19:19
תחילת כתבה

פרק שלישי בוויכוח בין לברון ג'יימס לזלאטן איברהימוביץ', בנוגע למעורבות הספורטאים פוליטיים. אחרי התשובה מאלוף ה-NBA, החלוץ השבדי נשאל בנושא במסיבת עיתונאים לקראת פסטיבל סן רמו, ואמר: "ספורטאים מאחדים את העולם, פוליטיקה מפלגת אותו. התפקיד שלנו הוא לאחד את העולם במה שאנחנו עושים הכי טוב. הספורטאים צריכים להיות ספורטאים, והפוליטיקאים צריכים להתעסק בפוליטיקה.

"אני מחבב מאוד את ג'יימס", הוסיף זלאטן בן ה-39. "הוא פנומן במה שהוא עושה, אבל אני לא אוהב כשאנשים מנצלים את המעמד שלהם כדי לדבר על פוליטיקה. זו הטעות הראשונה של אנשים כשהם הופכים למפורסמים. מבחינתי, עדיף להימנע מנושאים מסוימים ולעשות את מה שאנחנו טובים בו, אחרי מתסכנים בלעשות טעות".

כזכור, בשבוע שעבר החלוץ הוותיק התראיין בשבדיה, והתייחס למעורבות הפוליטית של כוכב הלייקרס: "אני לא אוהב כשאנשים עם סטטוס כמו שלו מדברים על פוליטיקה. תעשה את מה שאתה טוב בו". לברון לא נשאר אדיש והגיב:  "אין שום סיכוי שאתמקד רק בספורט משום שאני מבין את הפלטפורמה שקיבלתי וכמה שהקול שלי עוצמתי".

עימות נוסף שהיה לזלאטן לאחרונה היה בדרבי המילאני עם רומלו לוקאקו. השבדי התייחס למצב עם מי שהיה שותפו לחוד בעבר במנצ'סטר יונייטד: "אין שום דבר אישי בינינו. אם אתה רוצה להגיע לסן רו אתה מוזמן. מה שקורה במגרש, נשאר במגרש".

החלוץ הפצוע יתארח בפסטיבל סן רמו, ויחמיץ את המשחק הראשון של הרוסונרי נגד יונייטד בשמינית גמר הליגה האירופית. הפסטיבל? אני אשיר שיר, אבל לא יודע איך זה יילך. אני יודע לרקוד, אבל אני טוב יותר במגרש. אני לא רוצה לתכנן, אני רוצה להיות זלאטן. אני לא יודע למה לצפות, אבל אני רגוע. אם אני אטעה, אף אחד לא יכול לשפוט אותי. עדיף שזה יילך טוב, כי זה אומר שתהיה לי עוד עבודה ביום שאעזוב את הכדורגל", סיכם זלאטן, בצורה זלאטנית טיפוסית".