להתחיל מחדש: האפשרויות של רונאלדו לקיץ

בספרד ניתחו את הקבוצות המועמדות. הצביעו: לאן הוא יילך?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.21 - 10:29
תחילת כתבה

הקריירה של כריסטיאנו רונאלדו נמצאת, כך נדמה, שוב על פרשת דרכים. הסופרסטאר הפורטוגלי, שחתם ביובנטוס לפני שלוש שנים, רחוק מלהגדיר זאת כמסע מוצלח: הוא לא זכה בליגת האלופות, המטרה העיקרית שלשמה הוא הגיע לטורינו; ובליגה העונה הוא רחוק מאוד אפילו ממאבק האליפות, דבר שהיה כמעט מובטח למועדון הפאר האיטלקי בעשור האחרון.

רונאלדו כבר החליט שהוא עוזב (כך לפחות על פי דיווחים בתקשורת האירופית). אתמול, פורסם ב"גאזטה דלו ספורט" האיטלקי כי רונאלדו כבר סיפר לסוכנו, ז'ורז'ה מנדש, שהוא מעוניין לעזוב את הקבוצה - ומקורות אף השוו את היחסים לנישואים שעומדים להתפרק: "הצדדים התגרשו, אך עדיין גרים ביחד".

אז אם לא יובה, מה כן? ב"מארקה" הבוקר (שבת) ניתחו את המצב. האפשרות שיחזור לריאל מדריד, המועדון בו כל כך הצליח, ירדה מהפרק מסיבות כלכליות - למרות רצונו העז לחזור לברנבאו. "אין דבר שהוא רוצה יותר מאשר חזרה למועדון שבו הגיע להישגים הגדולים ביותר, הן ציבורית והן ספורטיבית", נכתב עליו, אבל הסיטואציה הפיננסית הקשה של המועדון (ואולי גם אחת ההחתמות הגדולות שריאל מבשלת לקיץ הקרוב), לא מאפשרת את המהלך.

אופציה נוספת שעומדת על הפרק היא קבוצתו הקודמת-קודמת: מנצ'סטר יונייטד, כזכור, היתה הקבוצה במדיה פרץ רונאלדו, כשאיתה רשם גם לא מעט הישגים - שלושה תארי פרמייר ליג הוא לקח עם השדים האדומים, בתוספת זכייה אחת בליגת האלופות (על חשבונם של צ'לסי ואברם גרנט). פיננסית, יונייטד תוכל לעמוד בכזה מצב, וגם מערכת היחסים בין מנדש לבין ראשי המועדון טובה מאוד, אבל גם האפשרות שיגיע לשם נראית מורכבת.

ומה עם פאריס סאן ז'רמן? סגנית אלופת אירופה תוכל להציע לו קבוצה תחרותית, שמגיעה רחוק בליגת האלופות (שנה שנייה ברציפות שהמועדון מגיע לחצי הגמר, כשבעונה שעברה היא נעצרה רק על ידי באיירן מינכן הגדולה). מעבר לכך, קיימת אפשרות שרונאלדו יבחר בליגה פחות תחרותית, אבל העדיפות הראשונה שלו היא להמשיך (גם בגיל 36) לשחק ברמות הגבוהות ביותר.

אז מה דעתכם? הצביעו בסקר!