הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מרסלינו פוטר מסביליה, מיצ'ל יגיע במקומו

המאמן שילם את מחיר הכשלונות אחרי הפסד לוויאריאל. כוכב העבר של ריאל מדריד יחתום בפיחואן עד סוף העונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.02.12 - 16:33
אמר שלום, מרסלינו (gettyimages)
אמר שלום, מרסלינו (gettyimages)

תחילת כתבה

סביליה פיטרה היום (שני) את מאמנה מרסלינו גרסיה אחרי ההפסד 2:1 לויאריאל שדירדר את הקבוצה מבירת אנדלוסיה למקום ה-11 בליגה הספרדית. בסאנצ'ס פיחואן לא המתינו זמן רב וכבר הגיעו לסיכום עם מיצ'ל, כדי שזה יאמן את הקבוצה עד לתום העונה.

"נאלצנו לקחת את ההחלטה הקשה אחרי שורה של תוצאות שליליות, שכללו שבעה משחקים רצופים ללא ניצחון", נימקו במועדון את הסיבה לפיטורים של מאמן סנטאנדר לשעבר. סביליה, שצירפה בחלון העברות את אנטוניו רייס, השיגה 26 נקודות בלבד מתוך 63 אפשריות. מה שצריך להדליק נורה אצל הרוחיבלאנקוס היא העובדה שהקבוצה מרוחקת רק 4 נקודות מהקו האדום.

מיצ'ל, או בשמו המלא חוסה מיגל גונסאלס, סיכם על חוזה לשארית העונה, עם סעיף שקובע כי העפלה של הקבוצה לליגת האלופות תזכה אותו בהארכה אוטומטית. כוכב העבר של ריאל מדריד אימן בשנתיים החולפות את חטאפה, וינסה לייצב את הספינה. הוא יוצג מחר ויעביר אימון ראשון באנדלוסיה.

מרסלינו, שהחליף בחודש יוני את גרגוריו מנסאנו שעבר לאתלטיקו (ופוטר במהלך העונה), נכשל עם הקבוצה גם במסגרות האחרות: סביליה הודחה ברבע גמר גביע המלך (ע"י ולנסיה) ואפילו לא הצליחה להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית.