יורד למחתרת: סוארס שכר מתחם סודי ומאמן

יועצי התדמית של בארסה המליצו על הורדת פרופיל, האורוגוואי יתאמן בחשאי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.14 - 19:11
החל בשגרה החשאית. סוארס (GETTYIMAGES)
החל בשגרה החשאית. סוארס (GETTYIMAGES)

תגיות: לואיס סוארס

תחילת כתבה

ההכנות לעונה הקרובה בעיצומן, השחקנים הבכירים שבים מהחופשות של אחרי המונדיאל וקבוצות הפאר יוצאות למסע משחקי ראווה, המבשר על כך ששריקת הפתיחה של 2014/15 כבר ממש מעבר לפינה. אלא שבין כל עסקאות הענק, אלו שבקרוב כולנו נחזה בתוצאותיהן, מסתתר לו סוד אחד: כיצד ייראו 4 החודשים הבאים של לואיס סוארס?

חלוץ הרכש החדש של ברצלונה, כידוע מושעה מכל פעילות, שכן בשל העונה שספג מפיפ"א על הנשיכה המפורסמת, נאסר עליו להתאמן עם קבוצתו החדשה. אלא שהאורוגוואי, שיוכל לשוב לפעילות ב-25 לאוקטובר (יום לפני הקלאסיקו), ממש לא מתכוון לשבת רגל על רגל ב-120 הימים הבאים. אז מה כל כך מיוחד בזה? העובדה שסוארס ירד למחתרת, ועושה מאמצים גדולים להשאיר סביב פעילותו המתוכננת מעטה מסתורין.

סוארס ומשפחתו התאכסנו לאחרונה אצל קרובי משפחה של אשתו, המתגוררים בקטאלוניה, אלא שכעת הם מצאו בית להשכרה ועברו דירה בחשאי, וזאת אחרי התקהלויות רבות סביב משכנם הקודם בברצלונה. בנוסף, האיש ששווה 85 מיליון יורו, שכר מאמן אישי, שכן נאסר עליו להשתמש בשירותיהם של מי מהצוות המקצועי של בארסה או של נבחרת אורוגוואי. זהותו של המאמן האישי נותרה חסויה, וכלי התקשורת בקטאלוניה עושים מאמצים רבים כדי לגלות במי מדובר.

אחרי שפיפ"א דחתה את ערעורו, התיק של סוארס יעלה לדיון ב-CAS, בית הדין הגבוה לספורט, שייקבע סופית האם השעיה הכבדה תוקל. בברצלונה מקווים שהערעור הנוסף יתקבל, לפחות בחלקו, מה שיאפשר לסוארס לפחות להתחיל להתאמן עם ליאו מסי, ניימאר ושאר חבריו החדשים. עד שזה יקרה, האורוגוואי ינסה לשמור על כושר בצורה אופטימלית.

פרט נוסף מעניין הוא העובדה שבארסה הצמידה לשחקן הרכש מספר יועצי תדמית, ואלו המליצו לו להוריד פרופיל לחלוטין, מה שאומר שאת אימוניו האישיים הוא יערוך במתחם סודי, אותו הוא השיג באופן פרטי. על סמך היכרות עם התקשורת הספרדית, אפשר לשער שהוא לא יצליח ליהנות מהפרטיות לאורך זמן.