בלאגן במאיורקה: דודו אוואט התפטר מתפקידו

הג'נרל-מנג'ר לא הצליח לרכוש את המועדון וכבר הודיע רשמית על עזיבתו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.10.14 - 21:47
עזב את מאיורקה, דודו אוואט (gettyimages)
עזב את מאיורקה, דודו אוואט (gettyimages)
תחילת כתבה

זמנים קשים עוברים על מועדון הכדורגל של מאיורקה. הקבוצה מהאיים הבלאריים נמצאת בקשיים כלכליים, ואת העונה היא פתחה בצורה מזוויעה: ללא ניצחון בשישה משחקים. כפי שחזו מראש כלי התקשורת בספרד, המועדון עבר עוד טלטלה. דודו אוואט הודיע כי הוא מושך את ההצעה שהגיש לרכישת המועדון והכריז כי הוא מתפטר מתפקיד הג'נרל מנג'ר.

שוער העבר, שמונה עם פרישתו לתפקיד הג'נרל-מנג'ר, ניסה בזמן האחרון לארגן קבוצת משקיעים על מנת לרכוש את מניות המועדון, אך מיד לאחר צום יום הכיפורים יצאה הודעה מטעם עורך דינו: "אנחנו מושכים את ההצעה".

הישראלי עצמו הודיע: "אני עוזב בעקבות משיכת הצעת הרכישה, לא בגלל ההפסד האחרון. לא הניחו לי לקדם את הפרויקט, סרדה שיקר והם הולכים להניח למאיורקה למות. מאיורקה בנויה מהקהל שלה, אני מקווה שהאוהדים לא יניחו למטומטמים האלה להרוג את המועדון".

כזכור, שוער הנבחרת לשעבר הגיש הצעה של 1.7 מיליון יורו לרכישת 25 אחוזים מהמועדון, ולאחר שניסיון זה כשל הוא הודיע כי לא ימשיך לנסות ולמצוא רוכשים לקבוצה שנמצאת בחובות.

עד כה הקדנציה של אוואט לא הייתה מלאה בהצלחות, בלשון המעטה. מאיורקה הודחה מגביע המלך ובשישה מחזורים הצליחה להביא הביתה רק 2 נקודות, עובדה שממקמת אותה במקום האחרון בטבלה. ואם כל זה לא מספיק, המועדון צריך לגייס במהרה 5 מיליון יורו כדי להימנע מפשיטת רגל. עכשיו אחרי שנסיון הרכישה כשל, ולאור הכשלונות הנוספים העונה, דודו אוואט מצא את דרכו החוצה ממאיורקה.