זידאן: "מקווה שבייל יילך". סוכנו: "בושה"

דברי המאמן פתחו חזית בין בייל למועדון. יעבור לבאיירן?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.19 - 12:42

תגיות: ליגה ספרדית

תחילת כתבה

ריאל מדריד הפסידה הלילה (בין שבת לראשון) 1:3 מול באיירן מינכן. עם זאת, כל הפוקוס אחרי המשחק הלך לדבריו של מאמן ריאל זינדין זידאן, שהבהיר לאן פניו של גארת' בייל מועדות: "בייל לא שיחק כי הוא קרוב מאוד לעזיבה. אנחנו מקווים שיעזוב בקרוב, אם כבר מחר זה יהיה טוב יותר. אנחנו עובדים על המעבר שלו לקבוצה חדשה. זה יהיה טוב עבורו ועבור הקבוצה. אין לי בעיה איתו, אני חייב לקבל החלטה", הודה זידאן

סוכנו של הוולשי, ג'ונתן ברנט לא איחר להגיב והגדיר את דבריו של הצרפתי כמבישים. "זידאן צריך להתבייש, אחרי שהוא אומר דברים כאלה על שחקן שהעניק לריאל מדריד כל כך הרבה", אמר הסוכן בריאיון ל-ESPN. "אם וכאשר בייל יעזוב את ריאל, זה כי המעבר יהיה בטובתו של בייל ולא כי זידאן אמר דבר כזה או אחר".

בתוך כך, במסיבת העיתונאים לאחר המשחק התייחס שחקנה של באיירן מינכן, תיאגו אלקנטרה, לאפשרות שהוולשי יגיע למועדון הבווארי. "הדלת לבייל פתוחה", אמר הקשר הספרדי. "לאחר שרובן וריברי עזבו, נשמח לקבל שחקן ברמתו [של הוולשי]".

בייל בן ה-30 הגיע לריאל מטוטנהאם בקיץ 2013 תמורת 101 מיליון יורו. ב-231 משחקים במדי הקבוצה, הוולשי כבש 102 שערים, בישל 65 נוספים ובתקופתו הקבוצה זכתה ב-13 תארים. למרות כל אלה, משכורתו הגבוהה, הפציעות התכופות, יחסיו עם זידאן ושחקני הרכש שהגיעו, הן הסיבות מדוע המועדון מעוניין להיפטר ממנו.