מנודה גרסת צרפת: ניימאר יתאמן לבד מעכשיו

דרכו של חלוץ פ.ס.ז' נסללת החוצה. ריאל הציעה את ויניסיוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.19 - 18:02
תחילת כתבה

מוצריו ירדו מהמדפים, הקהל הצרפתי הכין לו "קבלת פנים" במחזור הפתיחה של הליגה הצרפתית וכעת הגיעה התפתחות נוספת - ניימאר התאמן היום (רביעי) בנפרד משאר שחקני פ.ס.ז' ועושה רושם שדרכו החוצה מהמועדון נסללת. בינתיים, פרטים חדשים מהמו"מ בינו לבין ריאל מדריד נחשפו וגם המו"מ עם ברצלונה עולה מדרגה.

ע"פ דיווח של הספורט, פ.ס.ז' כבר החליטה שהברזילאי לא יישאר במועדון וכעת הוטלה עליו סנקציה חדשה, לפיה הוא לא יתאמן עם הקבוצה אלא לבדו. עוד לפני כן, הקבוצה של זינאדין זידאן החליטה שלא לוותר בכזאת קלות על הכוכב והכינה הצעה מפתה במיוחד על השולחן שכוללת לא אחר מאשר הכישרון הגדול שלה, ויניסיוס ג'וניור. ע"פ הדיווח, זידאן, שכבר סורב להצעות על גארת' בייל, לוקה מודריץ' ואיסקו, קיבל אור ירוק לכלול את הקיצוני הברזילאי בעסקה.

זידאן עצמו לא בטוח ביכולתו של ויניסיוס לעמוד בתפקיד המיועד לו בקבוצה, ומבחינתה של פ.ס.ז' מדובר בגרסה צעירה יותר של ניימאר, אך התנאי שהציבו הבלאנקוס הוא הפסקת המו"מ מול ברצלונה.

מצידם של הקטאלונים, אין התייחסות גדולה מידי ליריבה ממדריד והמו"מ להחזרת ניימאר נמשך. בל'אקיפ דיווחו היום שבארסה העלתה הילוך בניסיונות להשגת מתווה. בדיווח נאמר שנערכה פגישה בת כמה שעות שבה נכחו לאונרדו, מנהלה המקצועי של פ.ס.ז', ונציגה של ברצלונה, אריק אבידל, כשדיווחים נוספים מעידים שגם עורך דינו של ניימאר נכח בפגישה.

המתווה שמסתמן נכון לרגע זה יכול לכלול גם את קוטיניו, שעדיין לא מצא יעד חדש וכבר הביע את רצונו לעזוב את בארסה, לצידו של ראקיטיץ' ו-100 מיליון יורו, כשגם אופציית השאלה לעונה ולאחר מכן רכישה נמצאת על הפרק.