לא מחוברים: הריחוק בין גריזמן למסי

על מערכת היחסים בין כוכבי ברצלונה. המספרים לא משקרים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.19 - 18:58
תחילת כתבה

ברצלונה אמנם גברה אמש (רביעי) על אינטר 1:2, לאחר מהפך במחצית השנייה והרגיעה מעט את הרוחות במועדון, אך לא הכל מושלם בקאמפ נואו. בעיתונים (המדרידאים בעיקר) מדברים בין היתר על מערכת היחסים העכורה בין ליאו מסי ואנטואן גריזמן.

לפני 'מארקה' ו'אס', הצרפתי שהגיע הקיץ מאתלטיקו מדריד תמורת 120 מיליון יורו, לא רואה עין בעין עם הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה, למרות שהשניים לא יודו בזאת ואף התייחסו לכך בעבר בתקשורת. למרות זאת, על כר הדשא אפשר לראות את הריחוק ויש גם מספרים שיוכיחו שהשניים לא מחוברים.

בשני מחזורי ליגת האלופות, גריזמן מסר ארבע פעמים בלבד למסי (פעמיים בכל משחק), בזמן שהארגנטינאי מצא את חברו לקבוצה רק חמש פעמים. עם זאת, ראוי לציין כי מסי נכנס כמחליף מול במשחק החוץ אצל דורטמונד, ובנוסף כמובן שהשניים משחקים בצדדים הפוכים של המגרש ולכן קשה למצוא במסירה ישירה אחד לשני.

על אף זאת, לא נראה כי מסי מתקשה למצוא את עוסמן דמבלה, שקיבל רק אתמול חמש מסירות ב-28 דקות בלבד על המגרש, לאחר שהחליף את גריזמן. לא ברור אם מדובר בהשערות בלבד או שיש משהו מאחורי הדברים, אבל כשראשי ברצלונה רכשו את כוכב הקולצ'ונרוס הם בטוח ציפו להרבה יותר.