המאמנים במוקד: העקיצות של בארסה ואספניול

לפני הדרבי הקטלאני, שתי הקבוצות החלו בטראש טוק בטוויטר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.20 - 19:01
תחילת כתבה

אחרי פגרת חג המולד והשנה החדשה, הליגה הספרדית תחזור בסוף השבוע עם המחזור ה-19, שינעל את הסיבוב הראשון. אחד המשחקים שימקדו את תשומת הלב יהיה הדרבי הקטלאני בשבת (22:00), בו המוליכה ברצלונה תתארח אצל היריבה המושבעת ונועלת הטבלה, אספניול.

יומיים לפני המשחק, שתי היריבות ניצלו את ההזדמנות כדי לעקוץ אחת את השנייה בטוויטר, כשבמוקד, שני המאמנים. זה התחיל מברצלונה, שפרסמה ציוץ על מאמנה החדש של אספניול, אבלרדו. "אבלרדו, למאמן החדש של אספניול יש עבר בלאוגרנה. 257 ו-17 הופעות", נכתב בציוץ, לצד סרטון של חלק מהשערים שכבש במדי הכחול-רימון.

בצד הכחול-לבן של ברצלונה לא נשארו חייבים, והתשובה הגיע כעבור מספק דקות, וגם על הכוונת שלהם היה האיש על הקווים: "ואלוורדה, מאמן ברצלונה עם עבר 'פריקו'. כשחקן 87 משחקים ו-17 שערים. כמאמן 99 משחקים", צוין העבר העשיר של הבאסקי באספניול.

בנוסף, גם התוכים צירפו סרטון משלהם, עם מספר ביצועים של ואלוורדה לצד קטע ממסיבת עיתונאים שלו כמאמן ההקבוצה, בה אמר: "כולם יודעים שאספניול מועדון חשוב מאוד עבורי. ערכתי פה בכורה בגיל 22 וגם כמאמן. אעשה פה את הכי טוב שאני יכול".

אז נכון שעל הנייר מדובר בקרב קצוות שלא אמור להיות מותח במיוחד, אך בדרבי כמו בדרבי, אין ספק שיהיה לוהט במיוחד בשבת באצטדיון RCDE.