ריאל מחכה לשער ראשון של בנזמה ב-2020

הבלאנקוס מקווים שישבור בצורת נגד ויאדוליד. בייל בספק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.01.20 - 13:50
תחילת כתבה

אחרי שעברה את אוניוניסטאס סלמנקה בגביע, ריאל מדריד תחזור מחר (ראשון) לליגה הספרדית כשתתארח באצטדיון חוסה סורייה אצל ריאל ויאדוליד במסגרת המחזור ה-21, במטרה לחבר שלושה ניצחונות רצופים.

במדריד יקוו שכרים בנזמה, שלא כבש עדיין שער ב-2020, ישבור את הבצורת. הצרפתי אומנם מוליך את הבלאנקוס עם 12 שערי ליגה ו-16 בכל המסגרות, אך לא מצא את הרשת כבר 364 דקות, מאז שער השוויון במסטאייה נגד ולנסיה ב-15 בדצמבר. נגד ויאדוליד, אגב, הצרפתי כבש עד כה שלושה שערים בשלושה משחקים.

מנגד, ריאל מדריד יכולה להיות מרוצה במיוחד מהיכולת ההגנתית שלה שהשתפרה משמעותית אחרי פתיחת עונה צולעת. ב-20 המחזורים עד כה, הקבוצה מבירת ספרד שמרה 10 פעמים על רשת נקייה, ובסך הכל, היא ספגה 13 שערי חובה בלבד - הכי מעט ב"לה ליגה".

בעיה שאיתה זידאן ייאלץ להתמודד היא היעדרותו של המגן הימני, דני קרבחאל, שמושעה לאחר שספג את הצהוב החמישי נגד סביליה, ובעקבות השאלתו של אלברו אודריוסולה לבאיירן מינכן, המאמן יגיע למשחק ללא מגן ימני. את המקום בצד ימין של ההגנה צפוי לתפוס אחד הבלמים, אדר מיליטאו או נאצ'ו, ואפשרות נוספת היא ששחקן הכנף, לוקאס ואסקס, יוסט לאחור.

בכל מקרה, מי שייעדרו מהמשחק הם אדן הזאר ומרקו אסנסיו שממשיכים להחלים מפציעותיהם, בעוד גארת' בייל, שנפצע במשחק נגד סלמנקה, לא התאמן על הדשא ונמצא בספק.