"מחפשת נוקאאוט": בספרד נערכים לאליפות של ריאל

המאבק של כרים בנזמה על תואר הפיצ'יצ'י וההצעה הנדיבה של סרחיו ראמוס לסייע בכך, ההישג אליו מתקרב מנדי והחשש מחגיגות המוניות. הזוויות לתואר ה-34 של הבלאנקוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.07.20 - 13:04
תחילת כתבה

תחילת העונה בישרה רעות, אבל עם הזמן היא הלכה והתגבשה, פגרת הקורונה רק חיזקה אותה וכך יוצא שריאל מדריד נמצאת צעד קל מזכיה באליפות מספר 34. הבלאנקוס יארחו הערב (חמישי) את ויאריאל במטרה להשיג ניצחון שיבטיח להם את התואר הנכסף וישים סוף מתוק לעונה עמוסת טלטלות.

"נלך עד המוות", זעקה הכותרת של "מארקה" כשברקע תמונה של זינדין זידאן נואם בפני השחקנים; "ריאל מדריד מחפשת נוקאאוט", נכתב ב"אס". בתקשורת הספרדית כבר הכינו את השטח לחגיגות לבנות עם שלל שירי הלל לשחקנים שהפכו את המשימה לאפשרית.

ונתחיל עם אחד השחקנים המושמצים של ריאל מדריד בשנים האחרונות - כרים בנזמה. הצרפתי היה אמור להיות זה שלוקח על עצמו את נטל כיבוש השערים עת כריסטיאנו רונאלדו עזב ליובנטוס ועונה אחת לאחר אותה עזיבה לקח את העניינים לידיים. 19 גולים יש לו העונה, רק שלושה פחות מליאו מסי והוא נמצא חזק במאבק על תואר הפיצ'יצ'י.

בריאל מדריד, מתברר, הולכים לסייע לבנזמה לזכות בתואר לראשונה בקריירה שלו וב"מארקה" קראו לכך "מבצע פיצ'יצ'י". ברגע שהאליפות תובטח, כך דווח בכלי התקשורת, שחקני הבלאנקוס ישחקו למען הצרפתי ואפילו סרחיו ראמוס מוכן להעביר לו את בעיטות הפנדלים (כלי חשוב במיוחד בהתחשב בכך שריאל קיבלה שלושה פנדלים בשלושת המשחקים האחרונים).

עוברים לפרלאן מנדי. הצרפתי הפך לאחד השחקנים החשובים של ריאל העונה והשתלט על עמדת המגן השמאלי שאויישה ע"י מרסלו במשך שנים. ארבעה בישולים ושער אחד יש לו וכעת הוא גם מרחק ניצחון אחד בהשלמת הישג שרבים וטובים ממנו כשלו לעשות: זכיה באליפות עם ריאל כשחקן הרכב בעונת הבכורה שלו.  לצורך העניין, ראמוס זכה באליפות עם ריאל באליפות רק בעונתו השנייה ודני קרבחאל המתין ארבע שנים על מנת לעשות זאת. "הוא בדרך של רוברטו קרלוס ומרסלו", נכתב באחת מכתבות ה"אס".

אז ניצחון יסדר לריאל אליפות, אבל רצה הגורל וקבעה הקורונה כי חגיגות המוניות לא יהיו. נשיא הבלאנקוס בעבר לורנצו סאנס מת מהנגיף ובראיון ל"מארקה" בנו פנה ללב האוהדים ודרש חגיגות מאופקות: "אנחנו יודעים שזה הולך להיות ערב מהנה עבור ריאל, אבל אם אתם חייבים לחגוג עשו זאת בבית".