תחת זכוכית מגדלת: דאגה בריאל ממצב הזאר

הבלגי לא הופיע כלל בליגת האומות, ועורר תהיות אצל האלופה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.09.20 - 08:32
תחילת כתבה

אולי קל לשכוח לאור התקופה המורכבת האחרונה, אבל רק לפני קצת יותר משנה - במה שהייתה אולי ה-העברה של החלון לקראת עונת 2019/20 - אדן הזאר הצטרף בקול תרועה רמה לריאל מדריד. הכוכב הבלגי עבר מצ'לסי תמורת 100 מיליון יורו ויועד להיות ה"גלאקטיקו" החדש בסנטיאגו ברנבאו, אחרי עזיבתו של כריסטיאנו רונאלדו לטובת יובנטוס קיץ קודם לכן.

יעדים לחוד - ומציאות לחוד. בשל פציעות שונות, עונת הבכורה של הזאר בבירת ספרד הייתה בגדר חלום בלהות. הוא הופיע ב-22 משחקים בלבד בכל המסגרות וכבש שער אחד לרפואה. בריאל מדריד כמובן מקווים שהעונה השניה תביא עימה בשורות חיוביות יותר מכיוון הבלגי בן ה-29, אבל המציאות - לפחות כפי שהיא מצטיירת בכלי התקשורת הבולטים בספרד - היא שישנה דאגה רבה במועדון ממצבו.

הן "מארקה" והן "אס" - שני עיתוני הספורט הגדולים במדריד - "מרחו" על השער את תמונתו של אדן הזאר וסיפקו את הכותרות (בהתאמה) "תחת בדיקה" ו"מה קורה עם הזאר?". בהמשך צוין כי בריאל מודאגים ממצבו, זאת לאור "תפקודו" עם נבחרת בלגיה במהלך משחקי ליגת האומות.

למעשה, הזאר אמנם נכלל בסגל של רוברטו מרטינס למשחקים מול דנמרק ואיסלנד, אבל לא שיחק ולו דקה אחת. מאמן הנבחרת אף הצהיר כי הזאר רחוק אימונים רבים מלהיות מוכן ל-90 דקות. לפיכך, ההחלטה של הזאר להצטרף למסע נבחרתו, במקום לקחת חלק באימוני ריאל לקראת העונה החדשה, הובילה לדאגה ולתהיות באשר לסיטואציה שלו במועדון.