"שקרי לחלוטין": פאריס הכחישה הצעה לראמוס

הצעה אמיתית או חלק ממו"מ? בצרפת שללו את הדיווח על חוזה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.20 - 22:37
תחילת כתבה

יעזוב או יחדש חוזה? כנראה שזו השאלה המדוברת ביותר במדריד בתקופה האחרונה בנוגע לסרחיו ראמוס, ובאופן טבעי, גם הדיווחים בתקשורת ברחבי היבשת לא פוסקים. הערב (שני) פורסם ברדיו מונטה קרלו כי למרות הדיווחים בספרד, פאריס סן ז'רמן לא הציעה דבר לקפטן ריאל מדריד ומכחישה את השמועות על כך.

הבוקר, פורסם ב"אס" כי סגנית אלופת אירופה הציעה לראמוס חוזה לשלוש עונות, בשכר שנתי של 20 מיליון יורו. כזכור, הבלם יסיים בקיץ את חוזהו בריאל מדריד, ובתחילת ינואר יוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה שרק יבחר, כדי לעבור ללא תמורה בתום העונה. כעת, מקור במועדון הכחיש בתוקף את הדיווח ל-RMC והגדיר אותו כ"שקרי לחלוטין".

ראמוס, על פי הדיווחים, מנהל מו"מ בימים אלה לחידוש חוזהו באלופת ספרד, שאליה הגיע בקיץ 2005. בפאריס סן ז'רמן ממש לא רוצים לשמש כקלף מיקוח בשיחות של הבלם מול קבוצתו. לא מן הנמנע כי מדובר בצעד שנעשה במטרה להפעיל לחץ, מצד האח והסוכן של הקפטן, רנה ראמוס, לפני החתימה על החוזה האחרון בקריירה של הבלם. בכל מקרה, על פי RMC, בפ.ס.ז' הבהירו כי הם בונים על פרסנל קימפמבה ומרקיניוס שימשיכו להנהיג את מרכז ההגנה.

בינתיים, סלע המחלוקת בין ראמוס לבין קבוצתו ב-15 השנים האחרונות ברור: ראמוס מעוניין בחוזה לשנתיים, כאשר ריאל מדריד מוכנה להציע לו חוזה לעונה אחת בלבד עם אופציה לעונה נוספת. זאת בהתאם למדיניות ברורה של ההנהלה שלא לאשר חוזים ארוכים לשחקנים מעל גיל 30 (היחיד שהוחרג מהכלל הזה היה כריסטיאנו רונאלדו, שבגיל 31 חתם על חוזה לעוד שלוש שנים, מסיבות מובנות). 

עוד פורסם ב"אס" הבוקר כי ההצעה לשנה עם אופציה תכלול מספר סעיפים שמאפשרים לבלאנקוס להשתחרר מהחוזה, אם הבלם יסבול מפציעה משמעותית. ראמוס מצידו, הבהיר לא פעם להנהלה שרצונו הוא להישאר במועדון, אך מרגיש שהוא "ראוי לפחות לשנתיים נוספות בחוזה", כפי שנכתב.

בכל מקרה, ראמוס היה אמור לשפוך הערב אור על הנושא במסיבת העיתונאים של נבחרת ספרד, אך ביטל את השתתפותו ברגע האחרון. במקביל, נשיא המועדון, פלורנטינו פרס, אמור היה להתראיין היום בנושא לתחנת הרדיו "קאדנה סר", אך כעת הדבר מוטל בספק. כך או אחרת, סביר להניח שהנושא לא יירד מהכותרות בבירת ספרד בתקופה הקרובה.