"בא להתחמם?": ויסמן נדחק לספסל ויאדוליד

הקהל ביקר, בתקשורת גיבו: "לא הוכיח מדוע עלה 4 מ' יורו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.20 - 09:22
תחילת כתבה

היא אמנם ברחה מעט מהקו האדום והשלימה משחק שלישי ללא הפסד, אבל מה התקופה הטובה של ויאדוליד שווה אם שון וייסמן לא לוקח בה חלק. והבוקר (שבת), כשבכל השבועות האחרונים, האוהדים המקומיים לא הסתירו את מורת רוחם לאחר שהחלוץ הישראלי שוב לא שותף אמש ב-1:1 מו לבאנטה.

וייסמן, שהגיע לספרד בקול תרועה כהעברה היקרה בתולדות המועדון, שותף בכל שמונת המשחקים הראשונים של הקבוצה בליגה הספרדית (למעט סלטה ביום כיפור), אך לא הצליח להותיר חותם. כתוצאה מכך, בשלושת המשחקים האחרונים הוא נדחק הצידה ולא שותף כלל, תוך שהוא רואה את סרג'י גוארדיולה ומרקוס אנדרה תופסים את המקום בחוד.

אלא שהפעם, לפחות בעיני אוהדי ויאדוליד, נחצה גבול חדש. ויסמן, שפתח את המשחק על הספסל כאמור, הוקפץ להתחמם עם פתיחת המחצית השנייה והמשיך בחימום במשך כ-45 דקות אך לא נקרא להיכנס כמחליף. "נראה שהוא הגיע לכאן רק כדי להתחמם", צייץ אחד מאוהדי הקבוצה לאחר ההתמודדות.

אוהדים אחרים, ובעיקר כלי תקשורת מקומיים, דווקא לא מתחו ביקורת על אי שיתופו של וייסמן - הרבה בזכות התוצאות הטובות של ויאדוליד במשחקים האחרונים, שהובילו אותה אל מעל הקו האדום. "וייסמן עדיין לא הוכיח למה שילמו עבורו 4 מיליון יורו", נכתב בתקשורת הספרדית.