אגוארו: "אני חושב שמסי ימשיך בברצלונה"

החלוץ שפך אור אחרי החתימה: "לשחק איתו יהיה פנטסטי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.05.21 - 22:00
תחילת כתבה

כבר חודשים ארוכים ששמו של סרחיו אגוארו נקשר עם ברצלונה והיום (שני) הרומן הפך לרשמי - החלוץ בן ה-32, שסיים את חוזהו במנצ'סטר סיטי אחרי עשור, חתם בבארסה עד יוני 2023. אגב, סעיף שחרורו עומד על 100 מיליון יורו.

יש לציין כי אגוארו הגיע בין היתר לקטאלוניה על מנת לשחק עם חברו הטוב ביותר - ליאו מסי - שעדיין לא האריך את חוזהו, אך אין ספק שמהלך זה מקרב את הפרעוש לפרק נוסף של האגדה במדי הבלאוגרנה. "אני חושב שמסי ימשיך בקבוצה", אגוארו שפך אור במסיבת העיתונאים והוסיף. "שיחקתי אתו בנבחרות של ארגנטינה ואני אהיה מאוד גאה לשחק אתו. ליאו כבר בירך אותי על החתימה, לשחק אתו כל יום הולך להיות פנטסטי".

כאשר נשאל מי לדעתו שחקן ההתקפה הטוב בעולם, אגוארו שמר אמונים לחברו: "החלוץ הטוב בעולם הוא קיליאן אמבפה מלבד מסי. עבורי ליאו תמיד יהיה הכדורגלן הטוב בהיסטוריה". במסיבת העיתונאים הוסיף: "אני מאוד שמח. תודה ללאפורטה ולהנהלה שאפשרו לי להגיע לקבוצה. אני אנסה להציג את הגרסה הטובה ביותר שלי כדי לעזור לקבוצה לנצח. אמרתי לנשיא שמאז שהייתי ילד קיוויתי שבארסה תבחין בי".

עוד קודם לכן דיבר אחרי ההודעה הרשמית, והחלוץ התקשה להסתיר את התרגשותו. "כולם יודעים שבארסה היא הקבוצה הטובה בעולם ואני חושב שעשיתי החלטה מעולה שחתמתי במועדון, ואני מקווה מאוד לעזור לקבוצה", סיפר אגוארו." ברור שזהו צעד קדימה בקריירה שלי ואני רוצה לעזור לקבוצה לזכות בתארים בסוף העונה. אני שולח חיבוק חם לכל האוהדים ואני אנסה לתת את כולי, בתקווה שהאוהדים יהנו מהיכולות שלי".

הארגנטיני גם התייחס למערכת היחסים שלו עם מאמנו לשעבר, פפ גווארדיולה. "הוא אמר לי: 'אל תדבר עם שוב קבוצה אחרת חוץ מבארסה'. כולם יודעים שפפ מאמן גדול. מאז שהוא הצטרף לסיטי פפ הציע דרך שונה לחשוב על כדורגל. הוא לימד אותי הרבה מאוד".

לאחר מכן, במסיבת העיתונאים הרשמית, ז'ואן לאפורטה התייחס להחתמה של אגוארו: "הרצון שלו להגיע לברצלונה גורם לנו להיות גאים. הוא תמיד היה שחקן שבארסה מעריצה בגלל האיכויות המדהימות שלו, ויש לו את היכולת להתאים לקבוצה. אנחנו מאוד נרגשים. האוהדים יראו שהוא שחקן גדול כבר מהיום הראשון. ההחתמה של אגוארו היא רק הראשונה, ועוד מספר שחקנים יצטרפו בחודש יוני".

הנשיא גם התייחס לעתידו של קומאן: "התחלנו בתקופה האחרונה לבחון לעומק את הדברים שהוא עשה העונה, ואנחנו נמצאים עמו בקשר תמידי. נראה בימים הקרובים כיצד זה מתפתח. הודענו לקומאן שאנחנו הולכים לצרף את אגוארו, מכיוון שכל מאמן היה רוצה להחתים שחקן ברמתו".