הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: ז'ואן לאפורטה יגיע לישראל

הנשיא ישיק את תערוכת ברצלונה בחולון ב-19.7

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.21 - 11:23
תחילת כתבה

ביקור יוקרתי: נשיא ברצלונה, ז'ואן לאפורטה, הודיע רשמית על הגעתו לישראל לקראת השקתה הבינלאומית של תערוכת ברצלונה הרשמית, ופתיחת אירועי ברצלונה בישראל - שייחלו ביום שני, ה-19.7, ותיפתח בהיכל הטוטו בחולון.

הקבוצה תקיים גם אירוע גאלה מיוחד בהשתתפות לאפורטה ופמלייתו ביחד עם שחקנים, אנשי ציבור ובכירי המשק הישראלי. האירועים יתקיימו באיזור מיוחד שנבנה גם כן בימים אלו באזור התערוכה שידמה את כיכר הראמבלה המפורסמת בברצלונה. על ההבאה וההפקה של התערוכה בישראל אחראיות: חברת שטראוס הפקות (ארה"ב-ישראל), קבוצת הפורום, קבוצת בלוסטון וחברת הדרן.

התערוכה נפרסת על שטח של כ-1,500 מטרים וכוללת מסלול המורכב מ-8 חדרים עמוסי טכנולוגיה חדשנית וייחודית שהותאמה במיוחד לצורכי התערוכה. בתערוכה יופעל חלל אינטראקטיבי בו יוכלו המבקרים לבעוט, להתמסר ואף "לעלות" על הדשא בקמפ נואו, לשמוע את קריאות הקהל ביציעים ולהרגיש כמו שחקנים בקבוצה, רגע לפני משחק חשוב.

לאפורטה אמר לקראת האירוע: "זהו שלב נוסף בתוכנית שלנו להתקרב לאוהדי המועדון, במיוחד בתקופה בה אנו חיים. אני רוצה להודות ולברך את כל מי שאיפשר את הפרויקט הזה ולהזמין את כל האוהדים שלנו בישראל ליהנות מהחוויה".