הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דירקטורים בבארסה לוחצים לפטר את קומאן"

דיווח: מעמדו של המאמן בסכנה. וגם: סכום הפיצוי אם יפוטר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.21 - 19:22

בדרך לזעזוע: מעמדו של רונלד קומאן בברצלונה מעורער מתמיד, זאת אחרי התבוסה 3:0 לבאיירן מינכן והעובדה שהחניכים שלו פשוט נראו בערב הפתיחה של ליגת האלופות. ביממה האחרונה פורסמו בספרד דיווחים בנוגע לעתידו של המאמן מהם עולה כי המשרה שלו בסכנה ממשית.

נשיא המועדון, ז'ואן לאפורטה, רתח מזעם בפגישה שנערכה עם ההולנדי בה ניסו להבין מה לא עבד מול הבווארים במפגש אתמול בקאמפ נואו, דווקא מול הקהל הביתי הרב שהגיע. מדיווחים בספרד עולה כי למאמן הובהר כי במשחקים הקרובים הוא יצטרך לספק תוצאות, אחרת תהיה תגובה מיידית - ככל הנראה פיטוריו.

אם בהתחלה היה נראה שיאפשרו לקומאן להעביר עוד מספר משחקים כדי להציל את התפקיד שלו, כעת בכלל לא בטוח שזה יקרה. על פי דיווח של העיתונאי הבכיר מרסלו בצ'לר (האיש שחשף את מעבר ניימאר לפ.ס.ז') ראשי ברצלונה קיימו היום פגישת חירום ובה דנו באפשרות לפטר את קומאן מיידית. צעד של פיטורים של קומאן משמעותו פיצוי של 12 מיליון יורו, שהם סכום משמעותי במצב הכלכלי של ברצלונה. כרגע יש חילוקי דעות בנושא, אולם אל תתפלאו אם יהיו התפתחויות דרמטיות בנוגע לעתידו של ההולנדי בקאמפ נואו כבר בימים הקרובים.

בנושא אחר, ברצלונה גם הודיעה כי פדרי פצוע בשריר הארבע-ראשי. עדיין אין הערכה לזמן ההיעדרות אבל לא מדובר בפגיעה חמורה. ג'ורדי אלבה פצוע בהמסטרינג, וגם לגביו עדיין לא ברור לכמה זמן הוא ייעדר. על פי מספר דיווחים, פדרי אמור לשוב לכשירות מלאה לקראת המשחק מול אתלטיקו מדריד, שייערך אחרי הקרב נגד בנפיקה באלופות. אלבה דווקא עלול להיעדר יותר מחודש.