הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סירב לפריז, ליברפול ויונייטד: מאחורי עסקת פאטי

פרטים חדשים נחשפו: היהלום ויתר על סכומי עתק, אבל לא יישאר עני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.21 - 13:52
תחילת כתבה

בצל ההכנות לקלאסיקו, ולאחר שניצחה פעמיים והורידה מעט מהלחץ, ברצלונה ממשיכה לעסוק בהארכת חוזהו של אנסו פאטי. היום (שישי), נחשפו פרטים חדשים מעסקת הענק שתשאיר את היהלום בקאמפ נואו עד 2027.

"ספורט" הקטאלוני דיווח הבוקר שהשארת הכוכב הצעיר לא הייתה כל כך פשוטה כפי שנראתה במהלך השבוע האחרון. למעשה, לפאטי היו כמה וכמה הצעות מפתות - אך הן סורבו ללא יוצאת מן הכלל לאחר שהכישרון הטיל וטו וקבע שישחק "רק בבארסה". עם זאת, פאטי עדיין ירוויח טוב וצפוי לשלשל לכיסו כמעט 50 מיליון יורו ב-5 העונות הבאות.

אחת ההצעות הייתה מפ.ס.ז', שניסתה לשלב אותו בעסקה אפשרית על קיליאן אמבפה. משמע, הצרפתים רצו להעביר את פאטי אליהם בחינם, לתת לברצלונה זכות ראשונים על אמבפה ולהציע לכישרון של בארסה בונוס העברה של 30 מיליון יורו לצד חוזה של 15 מיליון יורו לעונה. "פריז רואה בפאטי את אחד הכדורגלנים הבולטים בעשור הקרוב, תחליף טבעי לליאו מסי", נכתב ב"מונדו דפורטיבו".

והאמת, לא רק פ.ס.ז' הייתה בעניין של פאטי. גם ליברפול ומנצ'סטר יונייטד גיששו בעניינו של הספרדי-גינאי, וסורבו. השתיים היו מוכנות לשלם לפאטי שכר של כ-15 מיליון יורו נטו לעונה לצד בונוס העברה, כאשר השדים אף היו מוכנים להשקיע בעסקה 120 מיליון יורו לצד השכר.