הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאמלה עם מסי, טבס ואגוארו בסגל ארגנטינה

קשר טוטנהאם זומן לפני הקופה. איקרדי, דיבאלה ולוסיאנו וייטו נשארו בחוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.15 - 00:45
מסי ואגוארו, הפעם יביאו גביע? (gettyimages)
מסי ואגוארו, הפעם יביאו גביע? (gettyimages)
תחילת כתבה

ארגנטינה הפסידה בגמר המונדיאל האחרון, אבל מקווה לצאת מצ'ילה עם הגביע. חרארדו "טאטה" מרטינו פירסם את 30 השמות בסגל המורחב שלו לקראת הקופה אמריקה שייפתח בחודש הבא. אריק לאמלה נכנס לרשימה כמו גם חבייר פאסטורה, כחלק מנבחרת עם החוליה ההתקפית המאיימת מכולן.

ליונל מסי הוא כמובן השם הגדול ביותר בסגל של מרטינו, אך לא היחיד. בחוליה ההתקפית אפשר למצוא גם את סרחיו אגוארו, אנחל די מריה, גונסאלו היגוואין, אסקיאל לאבסי וקרלוס טבס, שלא לקח חלק במשחק בין-לאומי רשמי מאז הקופה ב-2011 וחוזר לנבחרת בזכות היכולת הנהדרת שלו במדי יובנטוס.

לצד חבייר מסצ'ראנו בקישור אפשר למצוא גם את רוברטו פריירה, פרננדו גאגו, אנסו פרס, אבר באנגה, לוקאס ביליה, ניקו גאיטאן ואפילו את מקסי רודריגס הוותיק. מי שלא קיבלו זימון הם החלוצים הצעירים לוסיאנו וייטו, פאולו דיבאלה ומאורו איקארדי, שהפך לדמות שנואה בכדורגל הארגנטינאי בעקבות מעלליו בחיים האישיים. "כמו כולם, גם אני לא אהבתי את מה שאיקארדי עשה", הודה מרטינו.

מאמן ברצלונה לשעבר מתכוון לפרסם בסוף חודש מאי את הסגל הסופי שלו, שיכלול 23 שחקנים. הנבחרת תחל באימונים יחד ב-1 ביוני בבואנוס איירס, ב-6 ביוני תשחק מול בוליביה במסגרת מפגש הכנה בסן חואן וביום לאחר מכן תטוס האלביסלסטה ללה סרנה, שם תחל את דרכה בקופה. ארגנטינה שובצה בבית ב' יחד עם אורוגוואי, פראגוואי וג'מייקה.

הסגל המורחב
שוערים: סרחיו רומרו, נאואל גוסמן, מריאנו אנדוחאר, אגוסטין מרצ'סין.

הגנה: פאבלו סבאלטה, פקונדו רונקאליה, אסקיאל גראיי, מרטין דמיצ'ליס, ניקולאס אוטמנדי, פדריקו פרננדס, מרכוס רוחו, מילטון קאסקו, לוקאס אורבאן.

קישור: חבייר מסצ'ראנו, לוקאס ביליה, אבר באנגה, רוברטו פריירה, פרננדו גאגו, פדריקו מנקואז'ו, מקסי רודריגס, אנסו פרס, אריק לאמלה, חבייר פאסטורה, ניקולאס גאיטאן, אנחל די מריה.

התקפה: ליונל מסי, סרחיו אגוארו, קרלוס טבס, אסקיאל לאבסי, גונסאלו היגוואין.