דה רוסי: "רוצה לזכות עם בוקה בכל התארים"

צפו בהצגת הקשר: "אני לא מראדונה או מסי, אבל יכול לעזור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.07.19 - 23:46
תחילת כתבה

בגיל 36, דניאלה דה רוסי הוצג רשמית כשחקן בוקה ג'וניורס, קבוצתו הראשונה בקריירה מחוץ לרומא. לידו ישב המנהל המקצועי של של הקבוצה, ניוקלאס בורדיסו, ששיחק לצד הקשר האיטלקי במדי הג'אלורוסי. "כשעזבתי את חשבתי לפרוש", גילה דה רוסי, "אבל בורדיסו התקשר ובאמת רצה להביא אותי לפה. אמרתי כן מיד, אבל הייתי צריך לחשוב על זה, כי זה שינוי גדול מאוד".

"האוהדים פה מדהימים", החמיא דה רוסי. "הדרך היחידה בה אוכל להודות להם תהיה לעשות את העבודה שלי וזה נותן אקסטרה מוטיבציה. אני פה ככדורגלן וזו אחריות גדולה. אני לא צריך שיבטיחו לי דברים בדיוניים, אני צריך אנשים אמינים ורק רוצה לשחק כדורגל. זה חשוב שחיים פה כדורגל 24 שעות ביממה, כמוני. אני לא רוצה להיות במקום שישנה אותי. המטרות שלי דומות לאלה של בוקה. לזכות בליברטדורס ובכל שאר התארים. אני כאן כדי לעזור. אשמח לערוך את הבכורה של בטורניר הזה".

בנוסף, הקשר האיטלקי גילה שתמיד אהד את בוקה ג'וניורס מילדות וחלם לשחק בבונבונרה: "כל שחקן אמור ליהנות מדבר כזה כי אם אתה אוהב כדורגל, אי אפשר בלי חוויה כזאת. גדלתי רק כמה שנים אחרי שמראדונה שיחק בנאפולי. אי אפשר שלא להתאהב בשחקן כזה, אז הוא גרם לי להתעניין בבוקה והיה לי טירוף להגיע לכאן".

"חייתי באווירה של טירוף ברומא, האוהדים שם חיים את הכדורגל 24 שעות ביממה",  סיכם דה רוסי. "יכולתי להיות אדם רגעו יותר אם הייתי משחק במקום אחר, אבל זה מי שאני. בחרתי בבוקה כי לא משנה מה יקרה העונה, זה יתרום לי כאדם. כשחקן אתה לומד ומשתפר בכל גיל. המטרה שלי היא לתת לבוקה את מה שנתתי לרומא. אני לא מסי או מראדונה, אבל כשאני בכושר אני יכול לעזור לקבוצה"