"תחזרו לבייסבול": זלאטן עוזב את גלקסי

החלוץ נפרד רשמית מארה"ב: "הסיפור שלי ממשיך הלאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.19 - 23:10
תחילת כתבהאחרי שנתיים ושתי עונות, זלאטן איברהימוביץ' נפרד מלוס אנג'לס: בציוץ שפרסם הערב (רביעי) בחשבון הטוויטר שלו, הוא הודה לקבוצתו, הל.א. גלקסי ובאופן רשמי הודיע: "באתי. ראיתי. כבשתי. תודה שגרמתם לי להרגיש חי שוב. הסיפור שלי ממשיך.. אתם יכולים לחזור לראות בייסבול".

במקביל לציוץ, גם הגלקסי פרסמה הודעה משלה. "אנחנו מבקשים להודות לזלאטן על תרומתו ללוס אנג'לס גלקסי ול-MLS", אמר נשיא המועדון, כריס קליין. "מאז הגעתו ב-2018, זלאטן השפיע לטובה על הכדורגל בלוס אנג'לס. אנו אסירי תודה על מוסר העבודה והתשוקה שלו".

וכעת נשאלת השאלה הגדולה: מכאן לאן? השמועות באשר לעתידו מתפרשות על פני טווח רחב של ארצות: כזכור, בעבר הוא כבר פרסם הודעה באינסטגרם, ש"הוא מגיע לספרד". במקביל, התפרסמו לא מעט דיווחים בתקשורת האיטלקית על האפשרות לחידוש הרומן עם מילאן (שמשוועת לכישרון בהתקפה), וגם מנצ'סטר יונייטד הוזכרה כמועמדת לקלוט אותו בשנית.

איברהימוביץ' מסיים את הקדנציה שלו בלוס אנג'לס אחרי שתי עונות, בהן נבחר פעמיים כ"אול סטאר", פעמיים חלק מנבחרת העונה של ה-MLS וגם עם זכייה אחת בתואר שער העונה של הליגה. כמו כן, כבש 53 שערים ב-58 הופעות במדי הגלקסי. ואף על פי כן ולמרות הכל, לא רשם זכייה בתואר האליפות, כפי שנהג לעשות: יש לו 12 זכיות באליפויות מקומיות, בצרפת, איטליה, ספרד והולנד.

אז לאן הוא הולך מכאן? לא ברור, אבל דבר אחד בטוח: הולך להיות מאוד מעניין, כל עוד איברהימוביץ' הוא שחקן פעיל.