"אגדה", "טיפש": סטויקוביץ' הצית את הרשת

צפו: שוער פרטיזן ואקס חיפה ספג צהוב שני בפנדלים, והתנצל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.21 - 11:45
תחילת כתבה

אחד הדרבים הכי לוהטים בעולם שתמיד מספקים תקריות בעייתיות (בלשון המעטה) זה הדרבי של בלגרד. הכוכב האדום ופרטיזן נפגשו אמש (שלישי) בגמר הגביע הסרבי, כשהאדומים הם אלה שזכו והשלימו דאבל אחרי דו קרב פנדלים (0:0 בתום 120 דקות). אולם, הסיפור המרכזי בו מתעסקים בתקשורת המקומית נוגע דווקא לשוער של המפסידה, ולדימיר סטויקוביץ'.

השוער הסרבי הוותיק, שכזכור שיחק בעבר במכבי חיפה ונחשב בזמנו לאחד הזרים האהובים על הקהל הירוק, ספג כרטיס צהוב שני לאחר שביצע תנועה עם הכדור בידיו לכיוון הפרצוף של ניקולה קרסטוביץ', שלפני כן כבש מולו פנדל והקניט אותו באופן בולט במיוחד. השוער לא הורחק, שכן החוקה החדשה מאפשרת לו להישאר בדו קרב.

קבוצתו הפסידה 4:3 בסופו של דבר, ובמהלך החגיגות של שחקני הכוכב האדום, אותו קרסטוביץ' רץ לכיוון סטויקוביץ', הוריד בפניו את המכנסיים וחשף את איבר מינו. גולשים רבים ברשתות החברתיות טענו כי המעשה הזה הגיע לסטויקוביץ' בעקבות ההתבטאויות המאוד שנויות במחלוקת שלו לפני ההתמודדות. רבים מהם כינו אותו "טיפש" על כך, אחרים דווקא צידדו לו ואף כינו אותו "אגדה".

השוער התנצל על המעשה שלו ועל ההפסד בגמר: "לקבוצה שלי הגיע להניף גביע. אני לוקח אחריות מלאה, הבטחתי משהו ולא קיימתי. זה הגיע לאוהדים, לשחקנים ולצוות. אני מתנצל בפני כל אנשי פרטיזן על זה. זה ממש קשה לי. אני גם מתנצל על איבוד העשתונות בנקודה מסוימת ואני מבטיח לכפות על כך ולהחזיר רגעים יותר טובים. רוצה לזכות עם הקבוצה שלי יום אחד".