הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעקבות חוב: דני אלבס שוחרר מסאו פאולו

המגן והמועדון בחרו להפריד כוחות. הברזילאי בדרך ליעד חדש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.09.21 - 12:37
תחילת כתבה

מה שהחל כשמועות בימים האחרונים, הפך היום (שישי) לרשמי. אחרי שנתיים בסאו פאולו, דני אלבס שוחרר מהמועדון. מסתמן כי לקבוצה הברזילאית עמד חוב בסך 3 מיליון יורו עבור המגן, כשבסופו של דבר החליטו שני הצדדים להיפרד.

בשבוע האחרון החלה הסאגה בין אלבס למועדון לתפוס תאוצה, כשאחרי שהמגן סירב להתייצב לאימונים, הודיעה סאו פאולו כי המגן ייגרע מסגל הקבוצה. השחקן, דרך סוכניו, הודיע למועדון כי אין בכוונתו לשוב לאימונים במידה ולא יקבל את הכסף שמגיע לו על פי החוזה.

מאז, אלבס לא נראה במתחם האימונים של הקבוצה הברזילאית. בעקבות החוב, סאו פאולו הציעה למגן מתווה תשלומים שונה מזה שסוכם עליו במקור, אך כזה שלא היה לרוחו של שחקנה של ברצלונה ופ.ס.ז' לשעבר. כזכור, מדובר בסכום שמשוערך ב-3 מיליון יורו על גבי השנתיים בהן היה חלק מסאו פאולו, קבוצה אותה אהד דני אלבס בתור ילד.

כתוצאה מחוסר ההסכמה בין הצדדים, החליטו השניים להיפרד, שנה ושלושה חודשים לפני סיום החוזה המקורי. לפי פרסומים בברזיל, המגן הבינלאומי צפוי להישאר במדינתו ולחתום בשורות פלמנגו. המועדון מריו דה ז'נרו כבר פנה לנציגיו של אלבס, כשעושה רושם כי הסיכום הולך ומתקרב.