גלאטסראיי תחתים את מאנצ'יני לשלוש עונות

אקס סיטי כבר באיסטנבול אם המו"מ יצלח הוא ירוויח כ-5.5 מיליון יורו בכל עונה. לא ברור אם יעמוד על הקווים כבר מול יובה ברביעי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.09.13 - 20:30
משימה קשה וחבילה של כסף מחכות באיסטנבול. מאנצ'יני (GETTYIMAGES)
משימה קשה וחבילה של כסף מחכות באיסטנבול. מאנצ'יני (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהרוברטו מאנצ'יני אמנם פוטר ממנצ'סטר סיטי הקיץ, אבל מסתבר שהאיטלקי שהביא לסיטיזנס אליפות היסטורית לא יישב בבית עוד הרבה זמן: באנגליה מדווחים הערב (ראשון) כי המאמן נחת בטורקיה על מנת להשלים את המשא ומתן עם גלאטסאראיי ובימים הקרובים הוא ימונה רשמית.

כזכור, גלאטאסראיי בנתה קבוצת כוכבים בהשקעה כספית עצומה, על מנת לשלוט בלעדית בזירה המקומית ולהיות חברה קבועה בשלבים המאוחרים של ליגת האלופות. אלא שהתכניות השתבשו לאחרונה, והמאמן פאתיח טרים הסתכסך עם הבעלים אחרי התבוסה 6:1 לריאל מדריד ורצף של 6 משחקים ללא ניצחון.

בהתאם לקליבר של הכוכבים שנחתו באיסטנבול בשנה האחרונה, הבעלים המיליארדר אונאל אייסיל הבטיח להנחית שם גדול, ונראה שהוא עומד לקיים. הדיילי מייל פרסם כי מאנצ'יני כבר נחת באיסטנבול על מנת לשבת עם אייסיל על פרטי החוזה וכי הוא צפוי לחתום ל-3 שנים עבור 5.5 מיליון יורו לעונה.

מאנצ'יני הספיק לזכות בקריירה שלו בלא מעט תארים: עם קבוצתו הראשונה פיורנטינה הוא קטף גביע, משם המשיך ל-3 אליפוית ו-2 גבעים עם אינטר ואז נחת במנצ'סטר. אחרי גביע בעונתו השניה שם, הוא הוביל את סיטי לאליפות היסטורית אחרי 44 שנים, לפני שקיבל מכתב פיטורין הקיץ. בגלאטאסראיי הוא ייפגוש את דידייה דרוגבה, ווסלי סניידר וכוכבים נוספים, אבל מחכה לו משימה קשה כי הקבוצה צברה רק 7 נק' אחרי 6 מחזורים. ביום רביעי הקרוב גלא תתארח אצל יובנטוס באלופות, וכרגע לא נראה שמאנצ'יני יהיה זה שיעמוד על הקווים.