הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלופ: תצוגת קלאסה של דורטמונד, הגבנו מושלם

הגרמני התמוגג מה-2:4 אצל זניט. ספאלטי: "שני הגולים בפתיחה הכריעו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.14 - 23:33
תחילת כתבה

זניט סנט פטרסבורג חזרה מפגרה בת למעלה משלושה חודשים, וחטפה מכה רצינית. בורוסיה דורטמונד, זו שקירטעה בבונדסליגה לא מעט, הראתה שוב שבליגת האלופות היא סגנית המחזיקה הנוכחית ואי אפשר לזלזל בה. 2:4 של הגרמנים באיצטדיון פטרובסקי הפך את הגומלין למפגש לפרוטוקול, הרבה בזכות שני שערי חוץ בחמש הדקות הראשונות.

"היינו קרובים להופעה אופטימלית", התמוגג מאמן האורחת יורגן קלופ. "הצגנו לחץ נהדר ומתפרצות טובות מול קבוצה ממש כשרונית. לקבוצה שלי היו את הרגעים שלה. זו הייתה תצוגת קלאסה, בלי ספק".

"הקבוצה שלי לא ידועה כאחת חסרת אופי, כך שהיה קל מאוד להמריץ את הבחורים אחרי ההפסד 3:0 להמבורג בליגה", המשיך המאמן הגרמני. "ידעתי שהם חייבים להגיב למה שקרה, אבל לא צפיתי שתהיה כזאת הצגה גדולה. הגבנו נפלא לכל שער שספגנו. היה ערב טוב, אבל עוד לא עברנו. יש לנו עוד עבודה בגומלין".

אצל המארחת נותרו עם המון תסכול. "הגענו עם המון תשוקה, אך לשני השערים שספגנו שבפתיחה היה חותם על המשחק. אפשר להגיד שהם הכריעו את המשחק", קבע מאמן זניט לוצ'יאנו ספאלטי. "ביצענו טעויות נאיביות ונענשנו. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לטעות כך מול קבוצות בקנה המידה של דורטמונד. על שגיאות מגוחכות כאלה משלמים מחיר גבוה מאוד".

"אסור לשכוח שאנחנו נמשיך להילחם על התוצאה", הבהיר ספאלטי. "ברור שלא יכולנו לשחק באותה אינטנסיביות של דורטמונד במשך 90 דקות והיינו צריכים לערוך קצת התאמות". על החילוף של ארשאבין כבר בדקה ה-15 אמר האיטלקי: "הוצאתי אותו בגלל פציעה בשריר".