מכבי תסבסד את הטיסה ללרנקה. המחיר: 250 יורו

במועדון מקווים לאוהדים רבים מול מאריבור. חשש שאלברמן הפצוע ייעדר. ייני: "אם זה היה בבלומפילד, היינו עוברים בטוח. קורא לקהל לבוא"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  31.07.14 - 20:53
תחילת כתבה

במכבי ת"א קמו הבוקר ליום לא פשוט אחרי ההפסד למאריבור 1:0 בסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות. למרות התחושות, דווקא המאמן הפגין רוח של תקווה כשצייץ בטווויטר: "החלום להביא את המועדון בפעם השניה בתולדותיו לליגת האלופות גדול מדי בשביל שנכנע עכשיו".

הצהובים כבר היו קרובים להשיג תיקו מאופס במשחק החוץ בסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, אך ספגו בדקה ה-94. כעת, משחק הגומלין - שבמילא לא ייערך בבלומפילד בשל המצב הבטחוני - הופך לקשה בהרבה.

"ברור שהתוצאה מאכזבת אבל אסור להספיד אותנו ולא צריך לפסול את כל המשחק בגלל חצי דקה של חוסר ריכוז", אמר שחקן במכבי, והוסיף: "אנחנו רק באמצע הדרך וברור שהיינו רוצים חזור עם ניצחון, אבל נצטרך להתעשת במהירות כדי לנסות ולכבוש בדקות הראשונות במשחק הבא".

''אני יודע שהמצב קשה ורחוק מלהיות אידאלי כי כדורגל לא ממש נמצא על סדר היום'', אמר שרן ייני. ''בבלומפילד לא היה למאריבור סיכוי נגדנו, אבל אנחנו צריכים שכל אחד מכם יהיה איתנו בקפריסין, אז בואו ונוכיח שגם בלרנקה ניתן לייצר אווירה ביתי כמו שרק אתם יודעים".

כדי למשוך אוהדים רבים למשחק, במועדון החליטו לסבסד לאוהדים את כרטיסי הטיסה למשחק בלרנקה. מחיר כרטיס לאחר סבסוד יהיה 250 יורו, סכום הכולל (פרט לטיסה) הסעות מנמל התעופה לאצטדיון ובחזרה. בהתאם להטבה שהציע המועדון עם פתיחת עונת המנויים, האוהדים יוכלו להיכנס למשחק בחינם.

הצהובים יערכו אימון בוקר נוסף בסלובניה, לאחריו ייצאו לכיוון ישראל וינחתו בנתב"ג בשעות הלילה המאוחרות. במקביל, בצוות המקצועי עוקבים בחשש אחרי חומרת פציעתו של גל אלברמן, שהוחלף במחצית בעקבות מתיחה בשריר הירך האחורי, ומקווים שלא מדובר בפציעה שתשבית אותו גם לגומלין בשלישי הבא.

יש לציין כי הפציעה של הקשר שיבשה את כל תכנית המשחק של אוסקר וגם גרמה לכך שהחילופים לא היו החילופים המתוכננים. לכן, אגב, עדן בן בסט, שלא היה אמור לשחק 90 דקות, נאלץ למשוך עד לסיום. עם זאת, למרות ההפסד, המאמן ניסה להרגיע את שחקניו, ובקבוצה אמרו: "אין טעם להיכנס למרה שחורה, יש לנו עוד עבודה. המשחק הזה רק הוכיח את חוזקה של מאריבור".

בתוך כך, במכבי מקווים שכמות גדולה של אוהדים תלווה אותם במשחק הביתי בשבוע הבא. עוד לפני המשחק הראשון, נרשמה התעניינות גדולה יותר מאשר מבמשחק מול סנטה קולומה - ובקבוצה מאמינים שלמשחק יגיעו לפחות 300 אוהדים. מכבי עצמה תצא לקפריסין ביום שני, כאשר לסגל של אוסקר צפוי לחזור ברק בדש, שלא שיחק בגלל כרטיס אדום.