רוג'רס: "כבר מדמיין את אנפילד כשריאל תגיע"

מאמן ליברפול מתרגש. באיירן מוכנה לבית המוות: "זה אתגר טוב מבחינתנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.08.14 - 21:29
תחילת כתבה

הגרלת ליגת האלופות סיפקה הרבה מפגשים מסקרנים, אבל גולת הכותרת נעוצה בבית 5: באיירן מינכן, מנצ'סטר סיטי, צסק"א מוסקבה ורומא מרכיבות את בית המוות. התגובות לא איחרו להגיע.

מתיאס זאמר, המנהל המקצועי של באיירן, אמר: "בדרך כלל יש לך אחת או שתי יריבות קלות בבית, אבל זה לא המקרה הפעם עבורנו. הבית הזה אטרקטיבי מאוד וקשה מאוד, אבל זה עדיין גם האתגר הנכון מבחינתנו".

"ידענו שמאחר ואנחנו בדרג ה-4, נפגוש שתי קבוצות נהדרות לכל הפחות", הודה רודי גארסיה, המאמן הצרפתי של רומא, "במקרה הזה קיבלנו את שתיים מהקבוצות הכי טובות כרגע ובהיסטורית הכדורגל. אנחנו הולכים לפגוש את אלופת גרמניה ואת אלופת אנגליה, זו הגרלה יפה".

אלן דזאגוייב, כוכב צסק"א, בה משחק כמובן גם ביבראס נאתכו, התייחס לשיבוץ המאיים: "באיירן ומנצ'סטר סיטי שוב? אתם צוחקים עליי! אני מנסה להיות מציאותי, אז אני מבין שזה יהיה לנו קשה מאוד, אבל אנחנו נעשה את המיטב שלנו וננסה לתת הופעה טובה".

במקביל, ליברפול חוזרת לליגת האלופות אחרי 4 שנים לאתגר קשה למדי: היא תפגוש את אלופת אירופה המכהנת, ריאל מדריד. יחד איתן הוגרלו גם באזל ולודוגורץ, שינסו להערים קשיים ולהדהים.

ברנדן רוג'רס, מאמן הרדס, לא יכול לחכות לפגוש את הבלאנקוס: "קודם כל, אנחנו מתרגשים, העבודה שלנו בשנה שעברה הייתה בשביל שנגיע למפעל הזה בחזרה. לא משנה את מי היינו מקבלים, זה היה מרגש, אבל לקבל את ריאל מדריד האלופה, זה הולך להיות מיוחד. אני כבר יכול לדמיין את אנפילד באותו ערב. זה בית קשה ואנחנו מצפים לאתגר".

גם לבורוסיה דורטמונד יש מפגש מעניין מאוד, עם ארסנל. יורגן קלופ אמר: "אנחנו פוגשים כמה מכרים ישנים וכמה פרצופים חדשים. מעולם לא שיחקתי באנדרלכט או באיסטנבול. לפני ההגרלה לא ממש קיווינו להגרלה מסויימת, כך שאנחנו מקבלים את הדברים כפי שהם".