הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צ'לסי נחתה למרות אזהרת המסע של הממשל הבריטי

יומיים לפני שהם פוגשים את מכבי תל אביב בשלב הבתים של ליגת האלופות, הבלוז הגיעו לארץ. גארי קייהיל: "לא חושש. צריך לסמוך על אנשים שיודעים על המצב הזה יותר ממני"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.15 - 17:20

תגיות: אלופות

תחילת כתבה

יומיים לפני שהיא פוגשת את מכבי ת"א בליגת האלופות, צ'לסי נחתה הערב (ראשון) בישראל. הבלוז הגיעו לארץ למרות אזהרת מסע שפירסם הממשל הבריטי לפיו ישנו "סיכון גבוה לטרור" בישראל ולפיכך מומלץ לתיירים לא להשתמש בתחבורה בתל אביב.

מי שהתייחס למצב הוא הבלם גארי קייהיל שסיפר: "צריך לסמוך על אנשים שיודעים הרבה יותר ממני על כל המצב הזה ועל כך שיקבלו החלטות הגיוניות. שיחקנו בסיטואציה דומה גם מול צרפת במסגרת משחק ידידות והאבטחה היתה פנטסטית, כך שגם אז זו היתה החלטה נכונה לקיים את המשחק".

כזכור כבר ב-2001 צ'לסי ביקרה בישראל, אז היא פגשה את הפועל ת"א, אך הגיעה ללא 11 שחקנים בעקבות גל פיגועים שפקד את המדינה. אז היו אלה וויליאם גאלאס, מרסל דסאי, אלברט פרר, עמנואל פטי, איידור גודיונסון ואחרים שהעדיפו להישאר בלונדון במקום להגיע להתמודדות במסגרת גביע אופ"א.

קייהיל גם דיבר על חשיבות המפגש עם מכבי ת"א והוסיף: "אם ננצח שם, נשחק מול פורטו בבית למשחק שיכול לקבוע מי תסיים בראש הבית. חשוב שנעשה את הטוב ביותר במפעל הזה בהתחשב בפתיחת העונה הרעה שלנו בליגה".

ערב המפגש עם מכבי ת"א צ'לסי מדורגת במקום השני בבית עם 7 נקודות, כאשר פורטו מקדימה אותה עם 10 נקודות. דינמו קייב, שנכנעה לבלוז במחזור הקודם, שלישית עם 5 נקודות בעוד מכבי ת"א אחרונה ללא אף נקודה במאזנה.