נרשמתם למשחק הניחושים? החידוש ב-5 חבר'ה

טירוף האלופות: כל החוקים של הליגה, בה תתחרו מול החברים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.19 - 15:33

תגיות: 5 חבר'ה

תחילת כתבה

"5 חבר'ה", משחק הניחושים של ערוץ הספורט, מגיע לישורת האחרונה לקראת פתיחת ליגת האלופות. אלפי גולשים כבר נרשמו והצטרפו לקבוצות עם החברים, וזה הזמן לעשות לכם קצת סדר בכל האפשרויות שיש למשחק להציע.

הרשמה קצרה ואתם בפנים. עכשיו זה הזמן לבחור את הקבוצה שתזכה, את מלך השערים ואת מלך הבישולים. כל "מלך" יעניק לכם 2 נקודות בשלב הבתים ו-3 בנוק-אאוט על כל גול. אם אכן יסיים את הטורניר כמלך שערים/בישולים, יעניק עוד 20 נקודות אקסטרה. הנבחרת הזוכה תעניק ניקוד ביחס ישיר לסיכויים שלה לזכות.

הבחירות שלכם ניתנות לעריכה עד סגירת הניחוש הראשון, 30 דקות לפני שריקת הפתיחה של המשחק הראשון בטורניר. אתם יכולים לערוך אותן דרך "התוצאות שלי" - "ניחושי בונוס", או דרך עמוד "הפרופיל שלי".

הלאה, בואו ננחש קצת תוצאות. שימו לב שמתחת לנבחרות יש מספרים שמסמלים את הניקוד שתקבלו על פגיעה בכיוון. פגעתם בול? קיבלתם אקסטרה 4 נקודות בשלב הבתים ואקסטרה 6 נקודות בשלב הנוקאאוט. בסיום כל יום משחקים מחכה לכם סיכום הניקוד שצברתם ממשחקי היום.

בעמוד "החבר'ה שלי" מחכה לכם כל המידע על החברים שנמצאים איתכם בקבוצות. בחרו קבוצה ולחצו עליה, כך תוכלו לראות את טבלאת הקבוצה המתעדכנת בזמן אמת. לחצו על "התוצאות שלנו" ותוכלו לראות את הניחושים של כל חבר בקבוצה בכל משחק ומשחק. שימו לב, הניחושים של חבריכם יחשפו רק עם סגירת הניחוש על כל משחק, כלומר חצי שעה לפני פתיחתו.

אל תשכחו, המשחק מתעדכן בזמן אמת. כל גול שייכבש ישפיע על התוצאה ועל טבלאות החברים בהתאם. היכנסו בזמן המשחק ותראו מה מצבכם ולמה אתם צריכים לשאוף. לפעמים עדיף לפגוע רק בכיוון, העיקר שמי שמעליכם בטבלה לא יפגע בול.

זה הזמן לפתוח קבוצות בלשונית החבר'ה שלי, להזמין את כל החברים דרך הוואטסאפ, המייל, או שליחת קישור ישיר להצטרפות לקבוצה, ולהתחיל לשחק.