רגעי ההכרעה: אתלטיקו תעמוד בלחץ?

הספרדים צריכים ניצחון על לוקומוטיב. לברקוזן תקווה למעידה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.19 - 18:30
תחילת כתבה

רגעי ההכרעה בשלב הבתים של ליגת האלופות מגיעים גם לבית 4, בו אתלטיקו מדריד ובאייר לברקוזן מתחרות על כרטיס העלייה השני לצד יובנטוס שכבר הבטיחה את ההעפלה.

אתלטיקו מדריד - לוקומטיב מוסקבה
אם לא תתרחש סנסציה, הספרדים שיארחו בביתם את לוקומוטיב מוסקבה החלשה, יהיו אלו שיחברו לגברת הזקנה מהבית ויעלו לשלב 16 הגדולות. חניכיו של דייגו סימאונה צריכים ניצחון כדי לעלות בוודאות. במידה ויסיימו בתיקו, יקוו להפסד או תיקו של הגרמנים.

מה שייתן להם הרבה רוח גבית לקראת המשחק היא חזרתו של הבלם האורוגואי, חוסה מריה חימנס, שצפוי לפתוח במרכז ההגנה לצידו של פילפה. מנגד, דייגו קוסטה, ויטולו וסטפן סאביץ', ימשיכו להעידר בשל פציעות. בתקשורת הספרדית דווח כי המאמן הארגנטיני מתכנן שינוי בהרכב הקבוע שלו והוא צפוי לפתוח עם אנחל קוריאה במקומו של הקטור הררה בקישור.

באייר לברקוזן - יובנטוס
הגרמנים של פטר בוס יקוו למעידה ספרדית. לברקוזן תעלה עם ההרכב החזק ביותר, לאחר חזרתו של הקשר ההתקפי הצעיר, קאי הארביץ מפציעה בברכו, וינסו לנצח הרכב משני של יובה על אדמת גרמניה. במקביל תתפלל באייר להפסד או תיקו של אתלטיקו מול הרוסים, תרחיש שיעלה אותה על חשבונם. אצל הגברת הזקנה יתנו מנוחה למספר שחקנים ובינהם מתיאס דה ליכט, דוגלאס קוסטה וארון רמזי.