הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הולאנד: "אני יכול להיות הרבה יותר טוב"

כוכב דורטמונד לא מסתפק בצמד: "יש לי המון במה להשתפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.20 - 06:47
תחילת כתבהעם מקדמה מפוקפקת אבל ערב דומיננטי, בעיקר של הרכש החדש שלה ארלינג הולאנד, בורוסיה דורטמונד יכולה לנשום לרווחה לאחר המפגש הראשון מתוך שניים בשמינית גמר ליגת האלופות. הערב (שלישי), היא הצליחה לנצח 1:2 את פאריס סאן ז'רמן בזיגנאל אידונה פארק, ותצא לעיר האורות בעוד שלושה שבועות כאשר היא ביתרון של שער.

גיבור הערב היה ללא ספק ארלינג הולאנד. החלוץ הנורבגי בן ה-19 כבש צמד, המשיך את קצב הכיבושים המטורף שלו מאז הגיע לצהובים-שחורים, והעניק לקבוצתו ניצחון גדול ולאוהדים ערב בלתי נשכח. אבל הוא מסרב להסתנוור: "אני רוצה לעשות יותר מזה", הוא אמר בסיום. "יש לי המון איך להשתפר. אני חייב להמשיך לעבוד, להישאר מרוכז ונראה לאן ניקח את זה".

עם זאת, גם הוא הודה בהתרגשות שלו מגודל האירוע: "אלה לילות שאתה נולד בשבילם", הוא הסתכל סביבו, "אחרי שכבשתי את השער השני לא חשבתי יותר מדי, פשוט נהניתי מהרגע. זה באמת אירוע פנטסטי מבחינתי". באשר לדורטמונד, הוא נשאר מפוקס: "היינו צריכים לשמור על רשת נקייה, אבל לא עשינו את זה. נצטרך להשתפר ולהתמודד עם זה הלאה".

בנוסף, הולאנד נבחר גם לאיש המשחק של אתר אופ"א ואמר להם: "אני שמח על הזכייה, אבל אני בהחלט יכול לעשות הרבה יותר טוב. אני צריך לשחק טוב יותר ברמה הזאת, וחייב לעבוד כדי להשתפר. התוצאה עדיין מסוכנת, פאריס היא קבוצה מאוד טובה ועדיין יכולים לעבור לשלב הבא".

אמרה ג'אן, שהצטרף לדורטמונד בחודש שעבר, היה קצת יותר אופטימי: "היום הראנו איך אנחנו יכולים לשחק", אמר הגרמני בסיום המשחק. "הקשנו מאוד על פ.ס.ז'. יהיה לנו משחק לא פשוט גם בפאריס, אבל כולם הבינו מה אנחנו צריכים לעשות, ואם נמשיך ככה, לכל היריבות יהיה קשה מאוד להבקיע מולנו".