"חתיכת שחקן": בעולם התלהבו ממנור סולומון

הישראלי זכה למחמאות רבות. ב"אס" הוענק לו הציון הגבוה ביותר: "הדובדבן שבקצפת. קרע את הגנת ריאל", גם באוקראינה פירגנו: "שער גדול שלו סידר לשחטאר את הניצחון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.20 - 12:00
תחילת כתבה

זה כמעט וברח לו מבין האצבעות, אבל בשורה התחתונה - מנור סולומון, הוא ולא אחר, הוביל את שחטאר דונייצק ל-2:3 היסטורי על ריאל מדריד בספרד. כן כן, שמעתם נכון, הליגיונר הישראלי שוב סיפק את הסחורה בליגת האלופות. רגע אחרי, סולומון תפס את הכותרות ברחבי העולם.

"סולומון היה אחראי על הדובדבן שבקצפת", כתבו בתקשורת הספרדית. "הוא הוביל את ריאל מדריד למחצית הכי גרועה שלה בהיסטוריה של ליגת האלופות, הוא וטטה קרעו את הגנת ריאל מדריד". ב"אס" הוא קיבל את הציון הגבוה ביותר במשחק, לצד חברו בקבוצה מרלוס.

על מיליטאו, שהיה אחראי באיזשהו אופן על השער של סולומון על אף שבכלל לא היה אמור לשחק ונכנס במקומו של סרחיו ראמוס, הוסיפו ב"אס": "איזה ערב של מיליטאו. הוא היה אחראי על שניים משלושת השערים שספגה ריאל. הבלבול בשער השלישי של סולומון - בלתי נסבל".

גם באוקראינה לא היו יכולים לעצור את ההתרגשות מהניצחון המדהים. "שער גדול של הישראלי לפני ההפסקה סידר לשחטאר את הניצחון", כתבו בתקשורת המקומית. אגב, זהו היה השער השלישי של סולומון בליגת אלופות בשישה משחקים בהם שותף עד כה - והיד, עושה רושם, עוד נטויה.

לא רק באוקראינה וספרד פרגנו לישראלי. באנגליה הצטרפו לשבחים: "הוא נראה כמו שחקן טוב עם מגע עדין וסיומת טובה". כתב נוסף צייץ: "מנור סולומון נראה כמו חתיכת שחקן".