הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ילד פלא", "תפס את ריאל לא מוכנה": מנור סולומון בכותרות

הציון שקיבל מהתקשורת באוקראינה, ההתלהבות מהשער בספרד ("הותיר את הבלאנקוס בהלם", "קורטואה היה חסר אונים") ו"השמחה" בקטלוניה. סולומון עשה זאת פעם נוספת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.20 - 06:20

לא בכל יום שחקן ישראלי מבקיע בליגת האלופות נגד ריאל מדריד, אז כשמישהו עושה זאת פעמיים באותה עונה - זו סיבה לחגיגה. ובתקשורת העולמית לא ביזבזו רגע, חגגו את הניצחון המדהים של שחטאר דונייצק ופירגנו למנור סולומון על שער יוצא דופן.

תחילה, בתקשורת האוקראינית סיכמו את המשחק בהתלהבות ונתנו לסולומון את הציון 6.5, למרות שעלה כמחליף בדקה ה-74 ושיחק 16 דקות בלבד. "הניסיונות של האורחים היו מסוכנים יותר, אבל שחטאר החזיקה מעמד הודות לטרובין בין הקורות ואז קרה דבר בלתי נתפס. באחת מהתקפות הנגד הנדירות של שחטאר, מייקון הותיר את סולומון לבדו. הישראלי לא פחד להשתלט על הכדור, ובבעיטה חזקה לפינה הקרובה אילץ את קורטואה לשלוף כדור נוסף מהרשת. ילד פלא!".

בתקשורת הספרדית, כצפוי, הפגינו קצת פחות התלהבות. ב"אס", האתר המזוהה עם ריאל מדריד, אמרו: "סולומון השלים את הניצחון והותיר את הקבוצה מספרד בהלם מוחלט בדקה ה-82 אחרי ריצת סולו וסיום מרשים לפינה התחתונה. הוא לא היה זמן רב על המגרש, אבל הטביע את חותמו. סוף המשחק עבור ריאל?".

ב"מארקה" תיארו את השער כך: "נראה היה ששחטאר איבדה את הכדור לאחר ההתמסרויות בין טייסון ומוראלס, אבל סולומון, שהצטיין במדריד, הופיע. סולומון התקדם, התקדם, התקדם ולא היסס להגיע לקצה הרחבה, הוא פרץ ימינה וקבר את התקוות של ריאל מדריד. קורטואה לא יכול היה לעשות דבר".

"כשריאל מדריד הייתה עסוקה בחיפוש אחר שוויון, הגיע סולומון", הוסיפו ב"ספורט" הקטאלוני. "הישראלי תפס את הלבנים לא מוכנים, הפתיע את קורטואה בבעיטה חזקה לאחר שחצה את כל המגרש לבדו והשאיר את מדריד קפואה".