עבר לצביטות: התיעוד המפליל של סוארס

צפו: למה רודיגר זעם על חלוץ אתלטיקו? הצילום שיסביר הכל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.21 - 13:03
תחילת כתבה

לואיס סוארס היה מעורב באינספור תקריות בקריירה, אולם בשנים האחרונות היה שקט יחסית בגזרה שלו. אתמול (שלישי) האורגוואי נתפס בעדשת המצלמה בטראש טוק עם בלם צ'לסי, אנטוניו רודיגר. הגרמני זעם על חלוץ אתלטיקו, במה שהיה נראה כמו חילופי דברים, אולם מצלמות הטלוויזיה הבהירו למה רודיגר כעס כל כך. לואיס סוארס צבט אותו ברגליים, במה שגרם לזעם ולאיום מצדו של בלם צ'לסי. כן, אותו מנשיכות, עברנו לצביטות. סוארס כמובן לא ייענש על זה, אבל קיבלנו עוד המחשה ליצר התחרותיות הבלתי נגמר שלו.

ואם נתרכז בכדורגל, לא כך ציפתה אתלטיקו מדריד לפתוח את שלב שמינית גמר ליגת האלופות. הקולצ'ונרוס הפסידו 1:0 לצ'לסי באיצטדיון הניטרלי בבוקרשט משער אדיר של אוליבייה ז'ירו במספרת. מוליכת הליגה הספרדית הציגה משחק חלש מאוד ולא בעטה אפילו פעם אחת למסגרת במהלך 90 הדקות. העיתונים בספרד לא ריחמו על הקולצ'ונרוס. "מחוץ למשחק" נכתב ב"מארקה", וכותרות ה"אס" אמרו ש"ז'ירו ביטל את התוכנית של סימאונה". המאמן הארגנטיני יודע כי קבוצתו לא נמצאת בתקופה טובה, ועם ההפסד לבלוז, אתלטיקו עם ניצחון אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים בכל המסגרות.

"זה היה משחק קשה מאוד עם מעט מאוד מצבי הבקעה", פתח דייגו סימאונה, "היה מאוזן. עשינו הגנה טובה וניסינו לתקוף במתפרצות". סימאונה הגיב לביקורות הרבות בתקשורת וברשתות: "כל אחד זכאי לדעתו. אנחנו מנסים לנצל את הכישרון של השחקנים שלנו בצורה הטובה ביותר".

ובכל זאת, המאמן הודה שהיכולת של קבוצתו רחוקה מלהיות משכנעת. "חסר לנו הדיוק. אנחנו נצטרך לעבוד, לעבוד, לעבוד ועוד פעם לעבוד", אמר המאמן שספג את הפסד הנוקאאוט "הביתי" הראשון שלו בקריירה בצ'מפיונס.

קשרה של אתלטיקו, קוקה, היה כבר עם הפנים לגומלין ב-17.3: "אנחנו נצא ללונדון וננצח שם. נקום מזה, לא נשתנה. היה לנו שבוע רע, אבל אנחנו נמשיך להילחם ולהתחרות".

 

הרשתות לא נשארו אדישות לתצוגה חסרת המעוף של החניכים של סימאונה, ועיקר הביקורות הופנו כלפי המאמן הספרדי, כאשר ההשוואות לסגנון המשחק ההגנתי של מוריניו לא איחרו לבוא.