הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אימת החלוצים: צפו בהצגה של רובן דיאס

בלם סיטי העלים בקלות את אמבפה וניימאר. התגובות בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.04.21 - 10:00
תחילת כתבה

צפו בהופעה של רובן דיאס בנגן הווידאו>>>

בסוף חודש ספטמבר פפ גווארדיולה המשיך כמנהגו ורכש עוד שחקן הגנה עבור סכום לא מבוטל, אך הפעם זה היה בינגו. רובן דיאס הפך את ההגנה של מנצ'סטר סיטי לחומה בצורה, ומאז שתפס את המושכות ההגנה של התכולים הפכה לטובה באנגליה. גם בליגת האלופות הפורטוגלי הטביע את חותמו וב-9 משחקים בהן שותף, קבוצתו ספגה רק ארבעה שערים. אגב, החבורה של גווארדיולה מוליכים את המפעל באספקט זה יחד עם צ'לסי - כל אחת ספגה ארבעה שערים.

גם בתקשורת לא נותרו אדישים למופע של דיאס, שלמעשה העלים את אולי שני שחקני ההתקפה המסוכנים בעולם - קיליאן אמבפה וניימאר. "דיאס שוב הראה מדוע הוא צריך לזכות בתואר כדורגלן העונה", הנרי ווינטר מ'טיימס' שיבח את הבלם. "הוא כבר עצר העונה את ארלינג הולאנד, הארי קיין ואמבפה. הוא הכתיב את הקצב במחצית השנייה מול פ.ס.ז', ושמר על הכדור בקור רוח מופלא ובאמונה".

סימון ג'ונסון מ'האתלטיק' הגדיל להוסיף כשטען: "דיאס הוא אחת ההחתמות הטובות שסיטי ביצעה. משום מה הוא לא מקבל מסיפק קרדיט כמו ההעברה של וירג'יל ואן דייק".

גם המספרים של הפורטוגלי מעידים על ערב כמעט מושלם מול אחת ההתקפות המפחידות בעולם ולהן המספרים: הבלם דייק ב-95% ממסירותיו, נגע בכדור 69 פעמים, ביצע 5 ניסיונות תיקול והצליח ב-3 מהם, כמו כן הרחיק פעמיים וביצע שתי חטיפות.

גם ברשתות החברתיות נדהמו מהיכולת של דיאס ודאגנו ללקט עבורכם את מיטב הציוצים: