קארול: יש לא מעט דמיון בין ריאל למכבי ת"א

גארד הבלאנקוס העניק ראיון לאתר ערוץ הספורט לפני המשחק הערב (21:45, ישיר באתר): "אנחנו מגיעים להילחם"

רועי גלדסטון, מדריד  10.04.13 - 10:51
תחילת כתבההאימונים המסכמים הסתיימו, גם מסיבות העיתונאים. הכל כבר מוכן לפתיחת סדרת ההצלבה בין מכבי תל אביב לריאל מדריד בבירת ספרד (הערב ב-21:45, שידור ישיר כאן באתר). אחד השחקנים מהם הצהובים יצטרכו להיזהר יותר מכל הוא ג'ייסי קארול, שהעניק ראיון מיוחד לאתר ערוץ הספורט רגע לפני שהצהובים והבלאנקוס רושמים עוד פרק בהיסטוריה המפוארת.

קארול, שקולע 12.5 נקודות בממוצע למשחק במסגרת היורוליג (השיא העונתי שלו עומד על 31 מול צסק"א מוסקבה), התייחס לנקודות החזקות של קבוצתו. "כקבוצה, אנחנו קולעים טוב מהשלוש. יש לנו הרבה יכולות ושחקנים שיכולים לקלוע מחוץ לקשת. כשאנחנו מצליחים בזה קשה מאוד לנצח אותנו", הבהיר הגארד. "מה שטוב אצלנו שלנו שזאת לא האופציה היחידה. אמנם יש לנו קלעים טובים, אבל יש גם שחקנים שיכולים לחדור לסל ולסיים חזק - כמו סרחיו יול, רודי פרננדס או סרחיו רודריגס. הקליעה משלוש היא בהחלט נשק חזק אבל לא הדבר היחידי שאנחנו יודעים לעשות".

"אנחנו מגיעים בכושר הכי טוב שיכול להיות, הראנו שאנחנו בפורמה במשחק האחרון בטופ 16 ואנחנו מאוד מרוכזים", המשיך הגארד האמריקני שמחזיק באזרחות אזרית. ומה הוא יודע על מכבי? "ריקי היקמן ויוגב אוחיון הם גארדים טובים מאוד, עברתי על הסטטיסטיקות שלהם בכמה משחקים. היקמן, לוגאן וכל השאר משחקים טוב לאחרונה. יש סוג של קווי דמיון בין הדברים שהם מביאים למשחק לבין מה שאנחנו עושים".

"אני מכיר גם את ניק קיינר מדלי מזמן, הוא שחקן מאוד מוכשר שעשה בספרד דברים נפלאים. שיחקנו בעבר ביחד בליגה הספרדית כך שזה לא מפתיע אותי שהוא עושה עבודה כל כך טובה בששת המשחקים האחרונים, אחרי שהוא קיבל את ההזדמנות. שון ג'יימס? העובדה שיש למכבי שחקן כזה נותנת לה סיכויים טובים. אם הוא ימשיך כך, הוא יהיה אפילו הרבה יותר טוב".

וקארול לא יכול היה לסיים את הראיון בלי לתת הימור. "מי תיקח את הסדרה? יש רק תשובה אחת - אני משחק בריאל מדריד, כך שנבוא להילחם ונעשה את כל מה שאנחנו יכולים על מנת שנוכל להמשיך לשחק ביורוליג".