ההתאוששות ממכבי והשלשות: על ניצחון י-ם

האדומים נותרו מושלמים באירופה. קטש: "לא אהבתי את ההגנה"

רועי כהן
רועי כהן  31.10.19 - 08:51
תחילת כתבה

הפועל ירושלים שמרה על המאזן המושלם שלה בליגת האלופות, אחרי עוד ניצחון משכנע, הפעם 87:98 על וכטה הגרמנית, בזכות הופעה נהדרת של ג'יימס פלדין (25 נק', 6 שלשות), ג'ייקובן בראון (19 נק', 5 שלשות) ומעל כולם תמיר בלאט עם 12 נק' ו-9 אסיסטים.

השלשות היו הסיפור אמש בארנה. 16 פעמים צלפה ירושלים מחוץ לקשת, מתוך 32 ניסיונות, אבל דווקא וכטה עקפה אותה עם 17 שלשות (מתוך 38 ניסיונות. 70 הזריקות ל-3 הפכו לשיא עונתי בליגת האלופות עד כה. "לא אהבתי את ההגנה שלנו במחצית הראשונה", אמר קטש, "אבל שמחתי מאיך שעלינו למחצית השנייה, הרבע השלישי ניצח את המשחק אבל אז שוב התרשלנו ברבע הרביעי וספגנו יותר מדי נקודות במפעל שבו כל נקודה קובעת, ולא אהבתי את זה".

על ההתאוששות המנטלית מההפסד למכבי ת"א אמר קטש: "לא הייתי צריך לעשות משהו מיוחד כדי להרים את השחקנים, הם מקצוענים ויודעים להרים את עצמם, לא קרה אסון, זה היה משחק שבו קבוצה אחת ברחה ברבע השלישי, כמו המשחק שלנו".

מינדאוגאס קופשאס, שמשחק רק באירופה, רשם משחק סולידי עם 10 נק' ב-14 דקות. "הרגשתי טוב, היה משחק קשה במחצית הראשונה אבל ברבע השלישי ברחנו להם. הם הרגישו יותר מדי בנוח עם השלשות ואנחנו צריכים לשפר את זה. אנחנו שמחים מהניצחון ואני מקווה שנמשיך לנצח, גם אני באופן אישי מרגיש טוב מההופעה שלי".