קטש: "בריימו אדיר. זה היה ניצחון קבוצתי"

ירושלים חגגה על וולצלאבק. הסנטר: "כאן בשביל הקשיחות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.19 - 21:37
תחילת כתבה

הפועל ירושלים נחשבת למועמדת רצינית לזכיה בליגת האלופות של פיב"א, ואנוויל וולצלאבק החלשה היא לא זאת שהייתה אמורה לעצור אותה מלהישאר מושלמת. הפולנים ניסו, והיו צמודים לפרקים, אבל האדומים מהבירה סיפקו דומיננטיות מוחלטת, השיגו 94:112 נהדר בפיס ארינה וסופרים ארבעה ניצחונות מארבעה משחקים.

סולימאן בריימו סיפק משחק ענק של 33 נקודות ו-12 מ-12 לשתיים. "הוא אדיר, אבל זה היה משחק קבוצתי בעיניי. ידענו שאין להם מאצ'-אפ טוב לסגור לריבאונד וזה עזר לנו לנצח בחצי שני, ומי יכול לעשות את זה טוב מבריימו?", פרגן עודד קטש.

"הרבה מהניצחון הוא סיפור ההגנה, יש לאנוויל הרבה יכולות והיא עשתה סלים גדולים, זו קבוצה שלא פשוט לשמור עליה", ניתח קטש. "לא היינו מספיק חדים ואגרסיביים במחצית הראשונה. לא עמדנו טוב הגנתית ואני שמח ששחקנים הרגישו והגיבו, ומצאנו פתרונות. מצאנו את הדרך ברגע שהיינו בריווח נכון וחילקנו כדור יש הרבה דברים לקחת מהמשחק הזה. להגיד שניתקל בעוד קבוצות שמשחקות בסגנון הזה? אני לא בטוח".

ומה היה לכוכב הניצחון להגיד? "החברים שלי שמו אותי בעמדות טובות בהן אני יכול להיות אפקטיבי", הצטנע בריימו. "היו הרבה מומנטומים פרועים, היינו צריך לשמור על קור רוח ולהידבק לתוכנית המשחק. אחת הסיבות שאני פה היא להביא את הקשיחות והאינטנסיביות הזו, אני מנסה להישאר באנרגיה ולהשפיע לטובה על החברים שלי".