הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אנתוני בנט חוזר לסגל של עמיאל למנרסה

בירושלים מתכוננים לספרדים: "עם אחוות לוחמים, יהיה בסדר"

רועי כהן
רועי כהן  13.10.21 - 10:33

כשהיא בתחילתו של מומנטום חיובי, בזכות ה-69:83 על הפועל גליל עליון, הפועל ירושלים תארח הערב (רביעי, 21:00, שידור ישיר ב-5SPORT) את מנרסה, בידיעה שהפסד עלול לחסל כמעט באופן סופי את הסיכוי לסיים את שלב הבתים במקום הראשון שמוביל ישירות אל שמינית הגמר. בנוסף הפסד עלול לסבך את העניינים גם במאבק על המקום השני, שמקנה יתרון ביתיות בסדרת הפליי-אין.

אחרי שנח במשחק נגד הפועל גליל עליון, אנתוני בנט כשיר וחוזר לסגל של אורן עמיאל. שון קילפטריק, שכבר עכשיו מסתמן כאחד העוגנים בסגל הירושלמי, התייחס לחשיבות המשחק כבר בשלב כל כך מוקדם של העונה: ״זה קשה, אבל זה חלק מההתמודדות שלנו. אנחנו יודעים שהולך להיות משחק קשה, אבל צריכים לדאוג קודם כל לעצמנו. אם נמשיך לשחק אחד עם השני ולבנות אחוות לוחמים, אנחנו נהיה בסדר. הניצחון בגליל היה צעד ענק קדימה במובן של להתאושש מפתיחה לא טובה ולחזור טובים יותר כדי לנצח את המשחק״.

איתי שגב התייחס למחסור במאסה בצבע ואמר: ״זה לא סוד שאין לנו ביגמן מאסיבי שנותן את הגוף, אבל יש לנו דברים אחרים שאנחנו יכולים לחפות על זה. אני מרגיש שהמאמנים עושים עבודה נהדרת עם ההתאמות האלה. כל ניצחון תורם לביטחון, בטח כשמדובר בקבוצה חדשה לגמרי, זה לא סוד שכדורסל גדול לא היה שם (בניצחון על הגליל) אבל יש שיפור והתקדמות. האווירה מול קרשיאקה היתה מטורפת למרות האכזבה בסוף, הקהל דחף אותי לתת עוד מאמץ שלא ידעתי שיש לי, אני מצפה לאווירה מחשמלת גם הערב״.