"ריינולדס הוא אחד המפתחות הגדולים שלנו"

שמיר על גארד חולון: "נמצא בסיטואציה שונה מלפני 3 שנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.03.19 - 21:48

תגיות: הפועל חולון

תחילת כתבה

העונה האירופית של הפועל חולון אמנם לא מוצלחת כפי שציפתה שתהיה, אבל הערב (רביעי) הסגולים המשיכו ביכולת הנהדרת, שכללה סיבוב שלם ללא הפסד בזירה המקומית, ועשו צעד משמעותי אל עבר חצי גמר היורופקאפ עם 63:96 מוחץ על אלבה פהרבר ההונגרית במשחק הראשון מבין שניים.

"כשקבוצה רוצה לעשות תוצאה טובה במשחק הראשון לזה היא מתכוונת", אמר דן שמיר בסיום המשחק. "לא אשקר, 33 הפרש זו תוצאה מצוינת, אבל לסדרות של שני משחקים יש דינמיקה מורכבת ככה שאף פעם אסור להגיע  למשחק השני ולקוות שיהיה בסדר. המפתחות זה לשחק ביחד, כל אחד צריך לעשות את חלקו על הצד הטוב ביותר, אהבתי את איך ששיחקנו בהתקפות הראשונות, הגענו לזריקות טובות והכדור זז. מצד שני נתנו להם לרוץ, הם קבוצה מסודרת והיינו צריכים להתמודד עם זה".

על סקוטי ריינדולס הוסיף המאמן: "יש זמן התאקלמות והסתגלות לכל שחקן וזו לא אותה סיטואציה שהוא היה בה לפני שלוש שנים, אז הכל היה עובר דרכו. המפתח אולי הגדול ביותר לקבוצה הזו הוא שחקן אגרסיבי שעושה דברים אחרים מלבד נקודות, דיברנו על זה והוא הביא את זה לידי ביטוי".

על המצטיין המשחק - גיא פניני - אמר מאמן חולוניה: "הפתרון הנוסף לבעיית הגארדים, זה לתת את הכדור לפניני ושהוא יקבל את ההחלטות. לא משנה איפה הוא נמצא במגרש, הוא תמיד יהיה זה שמחליט לאן ההתקפה הולכת והוא עושה את זה בצורה טובה בגלל השכל שלו".