הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: פרטיזן בלגרד פנתה למדר

בדרך למעבר גדול? הכוכב המוכשר של הפועל תל אביב, שמתאמן בימים אלה בארה"ב, שוחח עם המאמן ז'ליקו אוברדוביץ'. הקבוצה הסרבית התחזקה משמעותית ותשחק בעונה הקרובה ביורוקאפ

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  08.07.21 - 20:35

האם ים מדר בדרך למעבר גדול? בימים האחרונים קיבל הרכז הצעיר והמוכשר פניה מפרטיזן בלגרד, מועדון הפאר הסרבי. מאמנה האגדי, ז'ליקו אוברדוביץ', שוחח באופן אישי עם הכוכב הישראלי והציע לו להצטרף.

בימים אלה נמצא מדר בארצות הברית, שם הוא מתאמן. בכל הנוגע ל-NBA, הזכויות עליו עדיין שייכות לבוסטון סלטיקס, שבחרה בו בדראפט האחרון במקום ה-47.

בכל מקרה, מדר והפועל תל אביב מחכים לבוררות לגבי הסטטוס של השחקן - האם הוא עדיין קשור בחוזה עם האדומים או שיהיה שחקן חופשי בקיץ. היה ופסק הבוררות יחליט כי מדר שייך עדיין לאדומים, כל קבוצה שתחפוץ בו תצטרך לשלם פיצוי לתל אביבים.

פרטיזן, שתשתתף ביורוקאפ בעונה הקרובה, הופכת לכוח משמעותי עם ההחתמה של אוברדוביץ', המאמן האירופי הגדול בכל הזמנים, אחרי שנת הפסקה. היא גם התחזקה משמעותית עם החתמת שני שחקנים שעזבו את מילאנו מהיורוליג, קווין פאנטר וזאק לידיי, וכן החתמתו של רודיאונס קורוקס הלטבי ששיחק בשלוש השנים האחרונות ב-NBA ובעבר גם בברצלונה.

בעונה האחרונה במדים האדומים העמיד מדר ממוצעים יפים של 17.1 נקודות, 3.0 ריבאונדים ו-5.2 אסיסטים ב-33.2 דקות בעונה הסדירה, ו-17.3 נקודות, 3.0 ריבאונדים ו-5.3 אסיסטים ב-31.3 דקות במשחקי הבית התחתון.