הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המסע האירופי החל: נס ציונה טסה לאסטוניה

אלופת היורופקאפ תנסה להגן על התואר. טל דן: "מצפה שנעשה זאת שוב"

רועי כהן
רועי כהן  26.09.21 - 23:45

עירוני נס ציונה קיימה אמש (א') את האימון המסכם לקראת בועת מוקדמות היורופקאפ, והיום לפנות בוקר עשתה את דרכה לעיר פארנו באסטוניה, שם יתקיים בית המוקדמות של הכתומים במתכונת "בועה". לשמחת הכתומים, במסגרת בדיקות הקורונה שנערכו לפני הטיסה לבועה, כל שחקני הקבוצה קיבלו תוצאה שלילית.

טל דן, קפטן הקבוצה התייחס לחשיבותו של השבוע הקרוב: "אנחנו מתרגשים לעבור שוב את החוויה האירופית ביורופקאפ. אנחנו מוכנים ודרוכים למוקדמות האלה, עברנו את המוקדמות בעבר (עונת 2018/19) ואני מצפה שנעשה את זה שוב. השחקנים החדשים מתאקלמים מהר מאד ואנחנו שמחים שהם איתנו. אנחנו רוצים להגיע לשלב הבתים ולהשתתף במפעל הזה עונה נוספת - זה חשוב למועדון, ולעיר שעומדת מאחורינו".

נס ציונה סיימה את האימון המסכם בארץ לקראת הבועה, וצפויים להם יומיים של אימונים באסטוניה לפני המשחק. זהות היריבה (פארנו או ווינה)  תתברר רק בשלישי בערב, והמשחק של אלופת היורופקאפ,מתוכנן ליום רביעי. מאמן הקבוצה ליאור ליובין אמר: "אנחנו מתכוננים במקביל לכמה יריבות, אבל עיקר ההכנה הייתה על הקבוצה שלנו. אנחנו צריכים לחבר את השחקנים החדשים, ולהגיע מוכנים בצורה הכי טובה שאפשר למוקדמות האלה. אנחנו מרגישים מוכנים ומחויבים, וחושבים רק על לעמוד במשימה החשובה הזו".