הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פדרר: שמח עבור נדאל. הקאמבק שלו מדהים

השווייצרי החמיא ליריבו המושבע: "הניצחון שלו בארה"ב היה פנומנאלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.10.13 - 09:53
פדרר, השווייצרי החמיא לספרדי (GETTYIMAGES)
פדרר, השווייצרי החמיא לספרדי (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

על הקאמבק המופלא של רפאל נדאל עוד אפשר יהיה לספר לילדים. השור ממאיורקה, שנעדר ממגרשי הטניס כשבעה חודשים בשל פציעה קשה בברכיים, חזר טוב מאי פעם. אחרי זכיה נוספת ברולאן גארוס ועוד אחת בארצות הברית, רפא חזר למקום הראשון בדירוג העולמי. הבוקר (שלישי), גם יריבו המושבע בשנים האחרונות החמיא לקאמבק המדהים.

"אני מאושר בשביל נדאל על הקאמבק הבלתי סביר", אמר רוג'ר פדרר, שמשחק בימים אלו בטורניר המאסטרס בשנחאי. "לפני שנה אנשים אמרו שהוא לא ישחק יותר טניס. שנה עברה, והוא שוב במקום הראשון בעולם. זה רק מראה עד כמה דברים יכולים להשתנות מהר בספורט הזה. מצד שני, זה מראה שאנשים יכולים להיות קיצוניים ולמחוק שחקנים".

בעקבות זכייתו ב-US OPEN, רפאל נדאל רחוק כעת 4 גביעי גראנד סלאם משיאו של פדרר. עובדה זו לא מונעת מהפנומן השווייצרי להרעיף שבחים על יריבו: "אני רוצה לברך אותו באופן אישי על ההישגים, הוא הוכיח קודם כל לעצמו שהוא מסוגל, ואחר כך לכולנו. הניצחון שלו על נובאק דיוקוביץ' בארצות הברית היה פשוט פנומנאלי".

פדרר עצמו, שבשלבים רבים של העונה נראה כמו צל של עצמו, בטוח כי גם הוא מסוגל לבצע קאמבק גדול: "אני מצפה בקוצר רוח ל-2014. אני חושב שהיכולת שלי חוזרת לעצמה, וזה מה שחשוב עכשיו. אני צריך להמשיך להישאר חיובי. זאת הגישה הנכונה".