הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מה יהיה? פדרר הודח משנחאי על ידי מונפיס

השווייצרי האגדי פשוט לא מצליח להתרומם, הפסיד 6:4, 6:7, 6:3. גם דויד פרר עף בשמינית הגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.10.13 - 13:54
פדרר, שוב נפרד מוקדם (GETTYIMAGES)
פדרר, שוב נפרד מוקדם (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהרוג'ר פדרר מבהיר בכל הזדמנות כי הוא בטוח שהוא מסוגל עוד לחזור לטופ של הטניס העולמי ואף לזכות בגראנד סלאם מספר 18, אבל בפועל השווייצרי האגדי פשוט לא מצליח להתרומם. המדורג 7 בעולם המשיך היום (חמישי) את השנה השחורה בקריירה שלו כאשר הודח בשמינית גמר טורניר שנחאי על ידי גאל מונפיס הצרפתי.

פדרר, שעמד על מאזן 1:6 מול מונפיס לפני המפגש היום, פתח בצורה מהוססת מאוד, נשבר מוקדם ונכנע במערכה הראשונה 6:4. בתחילת המערכה הבאה הצרפתי המשיך לשלוט, שבר ראשון והגיש לניצחון במשחק, אבל אז השווייצרי התעורר, כפה שובר שיוויון ואז גם מערכה שלישית ומכרעת.

פדרר, שהשקיע המון אנרגיה על מנת לחזור לעניינים בסט השני, נראה סחוט במערכה השלישית ונשבר מהר מאוד. הפעם, מונפיס הצליח להציל את שתי נקודות השבירה שעמדו לחובתו, ויצא לחגוג ניצחון שני בקריירה על הפנומן לשעבר ואת הכרטיס לרבע הגמר.

מדורג בכיר אחר שלא יהיה בין 8 האחרונים הוא דויד פרר הספרדי (4 בעולם), שהפסיד בשתי מערכות (6:4, 6:3) לפלוריאן מאייר הגרמני. מאייר יפגוש ברבע הגמר את ג'ו ווילפריד טסונגה (9 בעולם), שהביס את קיי נישיקורי 6:7, 0:6. חואן מרטין דל פוטרו (5 בעולם) ניצל פרישה של טומי האס כדי לטפס גם כן לרבע הגמר.