"משוכנע שסלע ישתפר בראשון. מסוגלים לנצח"

ישראל ב-1:1 מול סלובניה בדייויס. הקפטן אייל רן: "מקווה שאנדיוני יביאו את המיטב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.14 - 19:06
תחילת כתבה

יום אחד של טניס בגביע דייויס מאחורינו. אמיר ויינטרוב ניצח אחרי מותחן של חמש מערכות, דודי סלע הובס ונבחרת ישראל נמצאת במצב של 1:1 בסלובניה. מחר (שבת) ייערך משחק הזוגות בין אנדי רם ויוני ארליך לבלאז' רולה וגרג ז'מיליה, כשבישראל מקווים לקחת יתרון ליום האחרון.

אייל רן, קפטן הנבחרת, סיפר מיד לאחר ההפסד של סלע: "התוצאות משקפות את מה שראינו, זה משאיר אותנו בעמדה לנצח את המפגש הזה. היה יום ארוך, משחק חזק של אמיר. לדודי הדברים לא הלכו כ"כ טוב היום, היה לו יריב מאוד אגרסיבי. הוא ניסה בכל דרך אפשרית להיכנס למשחק, היו לו הזדמנויות קטנות בסט השלישי, אבל רולה היה אגרסיבי ושמר על הסרב שלו. 1:1, מחר ישחקו אנדיוני, נרים את הראש, יש עוד יומיים ארוכים של משחקים והכל אפשרי".

"אנדיוני הם מהזוגות הכי טובים בעולם", הצהיר רן, "אני מקווה שהם יביאו את הטניס הטוב שלהם מחר. היום שני השחקנים שלנו נלחמו ועשו את כל מה שהם יכולים, אני מאמין שהמלחמה של דודי תשתלם לו ביום השלישי. ביום ראשון נראה דודי אחר לגמרי".

הקפטן המשיך להתייחס למשחק המאכזב של המחבט מספר 1 שלנו: "דודי לא כ"כ הרגיש את המשחק, דברים שהולכים לו בדרך כלל באוטומט לא עבדו לו היום. בראשון יהיה משחק שונה לגמרי, נראה אותו חובט יותר באלכסון. אני בטוח שהוא ימצא את הדרך לשחק הרבה יותר טוב. מחר זה יום מאוד חשוב, יש לנו הזדמנות לעבוד קשה ולהעביר את המומנטום אלינו. אם נעשה את העבודה מחר, נהיה בעמדה טובה להשיג ניצחון".

סלע עצמו הסביר מה קרה לאחר ההפסד שלו: "זה משחק ראשון שאני משחק על חימר מזה זמן רב. רולה שחקן מצוין ולא נתן לי הזדמנויות בכלל להכנס למשחק, היה אגרסיבי כבר מן ההתחלה. בסך הכל 1:1 זו תוצאה טובה, ותחת לחץ ביום ראשון נראה מי באמת מצליח להתמודד. כאשר אתה צעיר בן 21 קל יותר לשחק, אין לך לחץ ואף אחד לא מכיר אותך, אבל זה 1:1 והכל יכול לקרות".