ניצחון 100 בארה"ב. צפו: סרינה עלתה לחצי הגמר

האמריקנית רמסה את וואנג בתוך 44 דקות ותפגוש את סביטולינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.09.19 - 06:41
תחילת כתבה

היא נחשבת לאחת הטניסאיות הגדולות בכל הזמנים אם לא הגדולה שבהן והלילה (בין שלישי לרביעי) סרינה וויליאמס הראתה שגם בגיל 37 הרעב שלה לתארים לא נרגע. האמריקנית האדירה רמסה את קיאנג וואנג 1:6, 0:6 בדרך לחצי גמר אליפות ארצות הברית הפתוחה ואולי לתואר מייג'ור ראשון מאז ינואר 2017, על הדרך היא גם השיגה את הניצחון ה-100 שלה בטורניר.

קצת יותר משנה עברה מאז וויליאמס ביצעה את הקאמבק לבמה המרכזית לאחר לידת ביתה והיא עבדה קשה מאוד על מנת לזכות במייג'ור כאם. האמריקנית, שמדורגת שמינית בעולם, הגיעה עד כה לשלושה גמרים, כולל ארה"ב הפתוחה בשנה שעברה, אבל כשלה ברגע האמת. לפי היכולת שהציגה ברבע הגמר מול וואנג האומללה ולאורך כל הטורניר הביתי, נראה שהפעם יהיה קשה מאוד להסיט אותה מהמטרה.

וויליאמס עלתה על המגרש בניו יורק חדורת מטרה ולא נתנה לוואנג שום אפשרות להגיב. היא שברה כבר בשתי ההזדמנויות הראשונות שלה, איבדה משחקון אחד לכל אורך שתי המערכות הקצרות וסגרה עניין בתוך 44 דקות בלבד: מדובר במשחק הקצר ביותר בסבב ה-WTA לשנה הנוכחית. בין לבין, היא גם חבטה 25 ווינרים אל מול 0 של הסינית.

מדובר כאמור, בניצחון ה-100 של וויליאמס בארה"ב, מה שמכניס אותה לחבורה מצומצת ומכובדת מאוד של ארבעה טניסאי יחידים עם מספר תלת ספרתי של ניצחונות במייג'ור בודד: מרטינה נברטילובה, כריס אברט וכמובן, רוג'ר פדרר. בחצי הגמר מחכה למדורגת שמינית בעולם אלינה סביטולינה, שהביסה את ג'ואנה קונטה.