מדליית לכסף למתעמלות האומנותיות בטשקנט

הנבחרת השיגה ציון של 34.4 בתחרות הקרב רב במסגרת גביע העולם. נטע ריבקין סיימה רביעית בקרב רב ליחידות

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  23.05.14 - 22:54
עוד הישג יפה לנבחרת (גלאי תקשורת)
עוד הישג יפה לנבחרת (גלאי תקשורת)
תחילת כתבהנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית זכתה הערב (שישי) במדלית כסף בקרב רב בתחרות גביע העולם בטאשקנט. בנוסף, הנבחרת גם העפילה לשני גמרים. בתרגיל המשולב של כדור וסרט השיגה הנבחרת ציון של 17.4 נקודות ובאלות קבעה הנבחרת ציון של 17. בסך הכל צברה 34.400 נקודות.

הנבחרת הישראלית כוללת את אלונה קושבצסקי, אידה מיירין, יובל פילו, קטיה לוין, ליהי שוחטוביץ' וקרינה ליחבר, כאשר המאמנות הן אירה ויגדורצ'יק, אלה סאמופאלוב ורעיה אירגו. מי שהקדימה את ישראל בתחרות היתה רוסיה, כאשר אזרביג'אן ובלארוס סיימו במקום השלישי והרביעי.

נטע ריבקין, המתעמלת האומנותית הבכירה, משתתפת גם היא בתחרות ודורגה במקום הרביעי בקרב רב עם 35.05 נקודות. בנוסף היא העפילה לגמר בכל ארבעת המכשירים.

ריבקין השיגה בתרגילי הכדור והאלות ציון של 17.750 נקודות, בחישוק 17.5 ובתרגיל הסרט 17.250 נקודות. את ריבקין מקדימות בדרוג שלוש מתעמלות רוסיות.

מתעמלת נוספת, טורי פילנובסקי, העפילה לגמר בתרגיל הכדור עם ציון של 17.3 נקודות. לינוי אשרם הצעירה, שתייצג את ישראל במשחקים האולימפיים לנוער הקיץ בביג'ין, מדורגת ראשונה בקרב רב עם 63.95 נקודות, ועלתה לגמר בכל ארבעת המכשירים. על פי חוקי התחרות יכולה המתעמלת להשתתף בגמר רק בשני מכשירים וככל הנראה יהיו אלה הכדור והסרט.