שתי מדליות זהב לפוליקארפובה בסבב האירופי

שחקנית הבדמינטון מתקרבת לטוקיו. זהב גם לנצר ורוטשטיין

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.10.19 - 22:25
פוליקארפובה. מתקרבת לטוקיו (יועד כהן)
פוליקארפובה. מתקרבת לטוקיו (יועד כהן)

תגיות: בדמינטון

תחילת כתבה

קסניה פוליקארפובה ניצלה את טורניר הבדמינטון הבינלאומי היחיד של ישראל כדי לאגור ניקוד וביטחון בדרך לטוקיו 2020 עם זכייה בשתי מדליות זהב בטורניר הסבב האירופי התשיעי של חצור.

פוליקארפובה, שקרובה יותר מתמיד להיות הישראלית הראשונה של הענף במשחקים האולימפיים, זכתה בטורניר הנשים ובטורניר לזוגות נשים יחד עם הכישרון הצעיר, חלי ניימן בת ה-16, שהגיעה לאחרונה עד רבע גמר אליפות אירופה עד גיל 17. שרי רוטשטיין ויובל פוגאץ (אור עקיבא) היו אלה שהפסידו בגמר זוגות הנשים.

"אני שמחה תמיד להופיע מול הקהל המקומי וזה נותן לי חיזוק להמשך הדרך", אמרה פוליקארפובה, שתמריא  השבוע לטורניר חשוב בסאארבריקן שבגרמניה. "שמחתי לשתף פעולה עם ניימן שהיא בעלת פוטנציאל גדול להצלחה בזירה העולמית בעתיד".

פוליקארפובה (מודיעין) אף ניצחה את ניימן (מכבי ראשון לציון) בטורניר לבודדות, והכניעה בגמר צעירה נוספת שהגיעה לרבע גמר אליפות אירופה עד 17 (לפני שנתיים), דנה דנילנקו בת ה-18 (פתח תקווה).

הפתעת הטורניר הגיעה מצד צמד הצעירים של המועדון המארח, שרי רוטשטיין ומאי בר נצר בני ה-19 מחצור, שניצחו בגמר לזוגות מעורבים את הליגיונר שלנו בבולגריה, שי גפן ושותפתו הבולגריה, מריה דלצ'בה, לאחר שלוש מערכות.

במקביל, גרמניה חגגה דאבל מוזהב בחצור לאחר שפליקס האמס ניצח בדרבי הגמר את חברו לנבחרת כריסטופר קלאואר, ושניהם יחד ניצחו בגמר לזוגות גברים את בקטוב ומחנובסקי מאוקראינה.