תוספת זמן: האיגוד הסכים לדחות את המשחק של רמלה

אחרי שנודע כי הקבוצה נכנסה לבעיות כלכליות ואינה עומדת בתקציב המינימום, איגוד הכדורסל החליט לבוא לקראתה והסכים לבקשה לדחות את המשחק הראשון של העונה למועד אחר, עד שתסדר את ענייניה

רועי גלדסטון ואסף אקרמן  05.11.12 - 17:25
שי דורון. קיבלה הארכה
שי דורון. קיבלה הארכה
תחילת כתבה

האם הופיע פתאום אור בקצה המנהרה? אחרי שנודע כי ליגת העל לנשים בכדורסל עלולה לאבד את אחת מאריות הליגה, אליצור רמלה עקב בעיות כלכליות, נראה שבאיגוד עושים מאמצים על מנת לאפשר למועדון החשוב להמשיך ולהתקיים.

האיגוד הסכים היום (שני) לבוא לקראתה ולדחות את המשחק הראשון של העונה כשיתר המשחקים ייערכו כרגיל. האיגוד נותן לאחת הקבוצות הבכירות בליגת העל לנשים לנסות ולהסדיר את הנושאים הכלכליים מול הרשות לבקרה תקציבית ולנסות ולהקטין את התחייבויות הקבוצה לעונה הקרובה. למרות זאת, עדיין לא נראה כי יש פתרון כלכלי למצוקה של הקבוצה וכי כרגע היא רק הרוויחה זמן.

אליצור רמלה כזכור השתתפה במפעל היורוקאפ ואף זכתה בו, אך כעת אינה מצליחה להעמיד את תקציב המינימום אותו דורשת הבקרה התקציבית של איגוד הכדורסל (כמיליון ש"ח). בנוגע למפעל האירופי, יש לציין שרמלה כבר קיימה מספר משחקים ביורוקאפ ורשמה ניצחון רק ביום חמישי האחרון. למרות זאת, הנהלת הקבוצה לא מצליחה לגייס את הסכום הדרוש להמשך העונה, ובנוסף קיימים חובות מהעונה שעברה לשחקניות ולצוות המקצועי.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי גם מאמן הקבוצה עדן ענבר שוקל את עתידו, ואם הקבוצה לא תצליח לגייס את הסכום תוך מספר ימים, הוא יודיע על עזיבה.

בתוך כך נודע כי מספר שחקניות זרות מהפועל פתח תקווה שאמורות היו לערוך משחק מול רמת השרון היו מעורבות בתאונת דרכים לא קלה והשופטים החליטו לדחות את המשחק. השחקניות נחבלו קלות, נבדקו בבית חולים "מאיר" ושוחררו לביתן.

אליצור נתניה מסרה את תגובתה: "הקבוצה לא הסכימה לדחיית המשחק, ודורשת ניצחון טכני, על פי המחוייב בתקנון. למועדון נגרם נזק כספי בשל הדחייה, ונפעל בכל המאצעים העומדים לרשותנו בכדי להוציא את הצדק לאור".